Reklama

Reklama

Antykoncepcja po męsku

Pigułka antykoncepcyjna była takim rewolucyjnym wynalazkiem, który niemal przewrócił świat do góry nogami. Przynajmniej jego żeńską część. Teraz to samo może stać się z męskim światem...

Po wielu latach badań, spekulacji i prób uzyskania 100-procentowej antykoncepcji dla mężczyzn naukowcy ogłaszają zwycięstwo. Wynaleziono pigułkę, której można w pełni zaufać co do skuteczności, jak i nieszkodliwości dla zdrowia.

Męska pigułka może nawet podnosić libido, lecz na drodze do jej pełnego sukcesu stoją dwie kwestie: to, czy kobiety mogą w pełni powierzyć mężczyźnie dbałość o antykoncepcję oraz obawę panów przed utratą męskości.

Z początku panowie będą mieli do wyboru albo podskórny implant albo hormony pod postacią zastrzyku, ale już za kilka lat antykoncepcja będzie prosta jak wzięcie do ust pigułki.

Reklama

Naukowcy z australijskiego instytutu badawczego testom poddali zaledwie 55 mężczyzn. Testy wykazały 100-procentową skuteczność specyfiku. Upłynie jednak jeszcze sporo czasu zanim ta forma zapobiegania ciąży będzie rozpowszechniona w aptekach.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: pigułka | pigułka antykoncepcyjna | antykoncepcja

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy