Reklama

Reklama

Jak zaimponować mężczyźnie?

Kobiety, które chcą imponować mężczyznom, nie mają bardzo trudnego zadania. Wynika to z faktu, że marzenia i pragnienia wielu mężczyzn, związane z kobietami, wciąż są raczej proste...

Bez zagłębiania się w tajniki filozofii, psychologii i historii kultury można wszystkim dziewczętom, kobietkom i kobietom przekazać kilka rad, prostych jak... mężczyźni.

Faceci, drogie panie, lubią wiedzieć, czego się od nich oczekuje. Imponują im kobiety, które potrafią jasno i wyraźnie określać i przekazywać innym swoje potrzeby i pragnienia. A więc: jeśli chcesz, żeby on cię bardziej cenił (lubił, kochał, szanował), po prostu powiedz, czego chcesz!

Jeżeli mężczyzna prosi o podanie na przykład pilota do telewizora, to naprawdę nie ma na myśli nic innego. I nie ma do ciebie pretensji, że ten pilot nie leży na stole, ale chce, żebyś mu go podała!

Reklama

Wielu mężczyzn, planując wolny czas, myśli oczywiście o seksie, co wcale nie oznacza, że są chorzy, albo że zwariowali. Tacy po prostu są. To im się prawdopodobnie najbardziej podoba...

Pamiętaj: są takie chwile, kiedy twój mężczyzna nie myśli o tobie! Musisz to niestety zaakceptować. Możesz mu zaimponować, jeżeli potrafisz porozmawiać z nim o polityce, biznesie, filozofii, piłce nożnej, o piciu piwa, o fajnych kobietach, odjazdowych furach czy innych ekstragadżetach.

Maniery, jakie facet wynosi z częstych kontaktów z kolegami ze szkoły lub ze studiów, to jego problem. Możesz z nim o tym rozmawiać, ale nie możesz się na niego boczyć o to, że ich natychmiast, na twoje żądanie, nie zmienia. Zaimponuje mu na pewno twoja wyrozumiałość.

Nie zadawaj mu zbyt często pytań w rodzaju: "Czy nie jestem za bardzo puszysta?" "Czy ty mnie kiedyś kochałeś?" albo "Ciekawe, co inny mężczyzna zrobiłby na twoim miejscu?". Każda odpowiedź na takie i podobne pytania-odzywki może wywołać konflikt, jeżeli on straci cierpliwość...

Nie szantażuj mężczyzny fałszywym płaczem, histerią, panicznymi okrzykami i zbędnym komplikowaniem najprostszych spraw. Jest problem? Nie dajesz sobie rady? Powiedz mu o tym! Określ w prostych słowach, na czym polega problem i poproś o pomoc w jego rozwiązaniu. Proste?

Absolutnie każdemu mężczyźnie zaimponuje kobieta, która potrafi wykazać inicjatywę w jego ulubionych kwestiach - potrafi zainicjować to i owo rano, w dzień, wieczorem lub w nocy, potrafi przynieść piwo z lodówki, potrafi...po prostu mu zaimponować!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy