Reklama

Jak znaleźć faceta przez internet

Randki internetowe sprawiły, że romans wszedł w nową erę, tak że możliwe jest znalezienie nowego partnera w ciągu zaledwie dziewięćdziesięciu dni.

Czas i przestrzeń nie stanowią już przeszkody w poznawaniu mężczyzn; na jedno kliknięcie masz do wyboru cały szwedzki stół. Możesz próbować różnych dań o każdej porze dnia i nocy. Randki internetowe to niebywałe narzędzie, dzięki któremu zyskujesz kontrolę i moc. To poligon, na którym możesz odkryć, czego pragniesz, zawsze możesz przebierać między mężczyznami i zawsze możesz z kimś poflirtować lub umówić się na randkę, kiedy jest posucha.

"Ale czy randki internetowe to coś dla mnie?" - pytasz. Odpowiedź brzmi: absolutnie TAK! - Jeśli wiesz, jak z nich korzystać. Pokażę ci, jak najlepiej wykorzystać randki internetowe. Wskażę potencjalne pułapki oraz wyjawię sześć sekretów udanych randek internetowych, które pomogły tysiącom moich kursantek. Nauczysz się jak:

Reklama

  • Sfotografować się w taki sposób, aby zdjęcie przyciągało mężczyzn stadami
  • Wybrać wyjątkowy pseudonim i stworzyć profil, które odzwierciedlą prawdziwą ciebie i będą przyciągać mężczyzn jak magnesy
  • Opisać swego idealnego partnera tak, aby jak najbardziej zwiększyć swoje szanse
  • Wybrać dwie różne strony randkowe, aby osiągnąć jeszcze lepsze rezultaty
  • W jaki sposób sprawić, aby w rankingach wyszukiwania twój profil obejrzało jak najwięcej mężczyzn
  • Jak wykorzystać raport o randkach internetowych programu Miłość w 90 Dni, aby ocenić skuteczność każdej strony
  • Rozpoznać sygnały ostrzegające cię przed zerami, aby od razu pozbyć się kłamców i mężczyzn, którzy nie spełniają twoich oczekiwań, zarówno jeśli chodzi o randki internetowe, jak i randki w życiu realnym, dzięki czemu będziesz mogła znaleźć cuda.(...)

Sześć sekretów udanych randek internetowych

Musisz wyszukać sporo potencjalnych kandydatów i liczyć się z tym, że zanim trafisz na CUDO, wiele razy natkniesz się na ZERO. Pokażę ci, w jaki sposób bez negatywnych emocji szybko dokonać wstępnej selekcji kandydatów, aby poznać tych, którzy rokują nadzieje. Proszę, pamiętaj, aby uzyskać jak najlepsze rezultaty, musisz mieć dostęp do wszystkich opcji na danej stronie, co oznacza, że trzeba zapłacić za rejestrację w serwisie.


Najważniejsze jest zdjęcie

Mężczyźni to wzrokowcy. Kiedy przeglądają profile kobiet, wyboru dokonują na podstawie fotografii. Według danych z portalu Match.com mężczyźni czternastokrotnie częściej oglądają profile, na których zamieszczone jest zdjęcie. Nic na to nie poradzę - zachowanie oparte na bodźcach wizualnych to kwestia ich biologii. Kiedy mężczyzna patrzy na twarze pięknych kobiet, część mózgu związana z dopaminą, bardzo silnym "hormonem zakochania", którą opisaliśmy w poprzednim rozdziale, staje się bardziej aktywna. Faceci świadomie i nieświadomie wybierają piękno, ponieważ daje im ono większe szanse na zdrowe potomstwo. Piękne kobiety często są zdrowsze i mają właściwy poziom estrogenów. Wiem, że być może cię to obraża, ale z biologią nie wygrasz.

Możesz jednak sprawić, aby zadziałała na twoją korzyść. Przede wszystkim musisz poświęcić czas i energię, aby zrobić sobie jak najlepsze zdjęcia na swój profil. Musisz mieć wspaniałe zdjęcie twarzy, na którym nie będzie nikogo innego. Jeśli myślisz sobie: "Nie wyglądam jak Angelina Jolie, nie mam żadnych szans", to przypomnij sobie wszystkie zmiany aparycji, jakie widziałaś w czasopismach i programach typu Jak się nie ubierać: każdy jest piękny, trzeba to piękno jedynie wydobyć. Musisz odkryć najbardziej korzystny dla siebie wygląd: fryzurę, makijaż i ubranie, które sprawią, że będziesz się prezentować piękniej.(...)

Twój pseudonim, nagłówek profilu i profil mogą się wyróżniać

Pomysłowe pseudonimy zwracają uwagę. Dają mężczyznom jasny obraz twojej osobowości. Pozytywne i twórcze przykłady możesz zobaczyć, logując się na najważniejsze strony randkowe jako mężczyzna szukający kobiety. Możesz również w inteligentny sposób odwołać się do męskich hobby. Nick typu KochamSiatkówkę przyciągnie wzrok faceta, który podziela twoje zainteresowania. Na tej samej zasadzie możesz stworzyć nick internetowy, który zaciekawi entuzjastów golfa, koszykówki, prawników, lekarzy, zwolenników sudoku lub osób mających jakiekolwiek inne zainteresowania lub hobby.

Czego nie należy robić? Unikaj defensywnych, ekscentrycznych lub negatywnych przydomków w rodzaju SzczęśliweKlamstwa. I proszę, zrezygnuj też z wszystkiego, co ma związek z kolorem oczu, "słodyczą" lub jakimikolwiek innymi nudnymi i trywialnymi imionami oraz nagłówkami, które można znaleźć wszędzie.

W nagłówku wpisz zdanie, które najlepiej oddaje ciebie i generalnie jest odzwierciedleniem twojej miłosnej intencji, lecz sformułuj je w trzeciej osobie: Ciepła, bystra, cudowna kobieta szuka dla siebie wyjątkowego mężczyzny. Seksowny, zabawny rudzielec poszukuje swojego towarzysza. Troskliwa, miła dziewczyna z Południa szuka cudownego partnera.

Opis idealnego partnera: lepiej mniej niż więcej

Kiedy piszesz o swoim idealnym partnerze, opis powinien być krótki i ogólny. Im mniej, tym lepiej - nie chcesz, aby mężczyzna poczuł, że nie dorasta do długiej listy wypunktowanych przez ciebie cech. Pamiętaj również, że będziesz wypełniać formularz programu randek z trzema, uwzględniając w nim mężczyzn, którzy na pierwszy rzut oka "tak naprawdę nie są w twoim typie". Dobrze brzmi mniej więcej coś takiego: "Szukam mężczyzny o dobrym sercu, odnoszącego sukcesy, który pragnie poważnego związku z najlepszą przyjaciółką i ukochaną". Chcesz szeroko zarzucić sieć, aby złapać mężczyzn, którzy wykażą zainteresowanie, a następnie przebierać i wybierać spośród nich. Kiedy zaczniesz sortować otrzymane wiadomości, możesz wybrać mężczyzn, których profile wskazują na to, że są oni w odpowiednim wieku, odnieśli sukces i pragną trwałego związku oraz dzieci, jeśli i ty ich pragniesz.

Poznaj sekrety wyszukiwarek, aby uzyskiwac lepsze wyniki

Jeśli profil zajmuje wysoką pozycję, może odwiedzić go więcej osób, otrzymasz wtedy więcej wiadomości. Jeśli zastosujesz się do kilku prostych zasad, to kiedy mężczyźni wyszukują kobiety, a ty spełniasz kryteria, twój profil ukaże się na samym początku listy. Na niektórych stronach wyższe pozycje zajmują profile niedawno aktualizowane. Aby tego dokonać, nie potrzeba wiele. Wystarczy lekko modyfikować i uzupełniać informacje, często zmieniając opis idealnej pierwszej randki lub hobby.

Na niektórych stronach twój profil pojawi się jako "Nowe" za każdym razem, kiedy usuniesz zdanie w swoim profilu, a następnie ponownie je tam wpiszesz. Choć są to proste sposoby aktualizowania profilu, dobrym pomysłem jest również eksperymentowanie ze swoim zdjęciem, nickiem, aby przekonać się, czy takie zmiany przyciągną bardziej odpowiednich mężczyzn.

Fragmenty książki Diany Kirshner "Miłość w 90 dni"
Wydawnictwo G+J
Dowiedz się więcej na temat: randka | portal randkowy | związek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy