Jestem w ciąży!

- Kochanie, będziemy mieli ślicznego dzidziusia... albo - Nie uwierzysz, ale jestem w ciąży... albo... - napisz, jak ty powiedziałaś swojemu facetowi, że zostanie tatą i wygraj kosmetyki Ziaja.

Dla każdej z nas wiadomość o tym, że zostanie mamą zmienia cały świat - bez względu na to, czy kreski na teście ciążowym są tylko potwierdzeniem przeczuć, czy kompletnym zaskoczeniem. Kiedy już same oswoimy się z sytuacją, kreski nie znikną, nie zmienią koloru, kolejny test pokaże to samo - potwierdzi to nawet lekarz, czas zmierzyć się z sytuacją i... powiedzieć partnerowi, że zostanie tatą.
Co i jak mu powiedzieć? Jak on zareaguje? Szczególnie, że tak naprawdę niczego nie można przewidzieć - albo z radości oszaleje, albo go zamuruje, albo będzie musiał to sobie przemyśleć... Jak powiedzieć facetowi, że wszystko się zmieni, że już się zmieniło?

Reklama

Weź udział w konkursie i napisz, jak ty powiedziałaś partnerowi, że zostaniecie rodzicami. Czy była to łatwa sytuacja i jak on zareagował. Możesz wygrać jeden z dziesięciu zestawów kosmetyków Ziaja dla siebie i maluszka.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje