Reklama

Reklama

Mamo, kto jest moim tatusiem?

Trudne pytania zwykle pojawiają się w nieoczekiwanych momentach. Zaskoczeni staramy się znaleźć najbardziej trafną odpowiedź. Czasem jednak nie jesteśmy w stanie jej udzielić, ponieważ sami od lat bezskutecznie jej poszukujemy.

"Z Andrzejem poznałam się na wakacjach nad morzem. Oboje nocowaliśmy na campingu, byliśmy sąsiadami. Przystojny mężczyzna, według mnie 30-35 lat, wysoki szatyn, opalony.

Reklama

Jego niebieskie oczy przyciągały jak magnes. W zestawieniu z ładnym uśmiechem tworzyły bardzo przyjazny i fajny obrazek.

Godzina rozmowy wystarczyła, by dowiedzieć się, że mieszka w Warszawie i pracuje jako menadżer w wielkiej firmie. W łóżku też się sprawdził. Czego chcieć więcej?

Obudziłam się z rana w jego ramionach i... stchórzyłam. Po cichu się zebrałam, uciekłam do swojego domku, a godzinę potem byłam już w drodze do Krakowa. Nie wymieniliśmy się nawet numerami.

Nie mam pojęcia, co wtedy sobie pomyślałam, tak naprawdę to w tamtym momencie zabrakło mi racjonalnego myślenia.

Amelka rośnie jak na drożdżach. Ma już 4 latka. Jest bardzo grzeczną i mądrą dziewczynką.

W jej twarzy odnajduję rysy Andrzeja. Ostatnio zapytała mnie: - Mamusiu, a gdzie jest mój tatuś? Dlaczego nie mieszka z nami jak u innych dzieci? Dlaczego ja go nie widziałam? Pojawiło się masę pytań, dużo niejasności oraz moja bezradność. Nie powiem dziecku, że nie znam jej ojca. Paranoja".

Historia każdemu z nas pisze zupełnie inny scenariusz. Często ogrywamy podobne role. Kobiet, takich jak wyżej, jest sporo. Niektóre z nich mają tak dużo łóżkowych partnerów, że w momencie, gdy dowiadują się o ciąży, nie wiedzą kto może być ojcem ich dziecka.

Część bywa ofiarami gwałtu, inne po prostu chciały raz spróbować, jak to jest uprawiać seks z nieznajomym... A jak jest? Ekscytująco. Gorzej z późniejszymi konsekwencjami. Na pewno nie powinno odbijać się to na dziecku. A często tak bywa.

Oto cytat z formularza, jaki wypełniła pewna Angielka, zwracając się o zasiłek na dziecko. Na pytanie o imię i nazwisko ojca dziecka odpowiada: "Nie jestem pewna tożsamości ojca mojego dziecka, bo dla mnie wszyscy żołnierze wyglądają tak samo."

Ciekawe, co zrobi, gdy takie samo pytanie jak na formularzu usłyszy z ust dziecka. Być może wywoła seksaferę, jak Aneta Krawczyk. Obie są w podobnej sytuacji - jedna ma wątpliwości co do żołnierza, druga co do posła, który mógłby być ojcem jej dziecka.

Dlaczego kobiety uprawiają seks z nieznajomym? Przecież na pewno nie zechce on założyć z nimi rodziny, nawet nie zaprosi do kina, nie przytuli. Czasem zdarzy się, że porzuci bez słowa.

Nie będą mogły liczyć na wsparcie, dobre słowo. Przecież jest tylko na raz. Ale nieznajomy pomimo minusów ma również masę plusów.

Dowiedz się więcej na temat: tatuś | dziecko

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje