Reklama

Reklama

Ona go nastawia przeciwko mnie!

​- Znowu naleśniki? - skrzywił się mój mąż Marek. - Mogłabyś się bardziej postarać! Mamusia zrobiła klopsiki i barszcz ukraiński. Jak prawdziwa gospodyni. Nie to, co ty!

 - Kiedy wracasz od niej, nic ci się u nas nie podoba! - żachnęłam się i łzy zakręciły mi się w oczach.  

Tak zawsze było po jego odwiedzinach u matki. Widocznie ta wypytywała go jak zwykle, co gotuję i   użalała się nad ukochanym jedynakiem. A on potem wydziwiał i urządzał mi awantury. 

Miałam już tego dość! Bo teściowa ciągle nastawiała go przeciwko mnie. A potem nic mu nie odpowiadało w naszym domu i wszystko krytykował.  A to że nieposprzątane, śmieci nie wyrzucone, zakupy nie takie jak trzeba. Nawet nie podobał mu się dywan, który przecież on sam ze mną wybierał. A kiedy moja mama chciała nam dać wersalkę, obśmiał ją od razu.  A to że staroświecka i zupełnie nam nie pasuje. Jego matka miała o wiele lepszą.  Bo u niej wszystko było super. A ja i cała moja rodzina nic nie znaczyliśmy. 

Reklama

Moja teściowa wobec mnie udawała milutką, słodką, troskliwą mamuśkę. Aż niedobrze się robiło.

- Pomóc ci w czymś, Anusiu? Pamiętaj, że zawsze  możesz na mnie liczyć! -  zapewniała kłamliwie.

Akurat! Wiedziałam dobrze, że ta podstępna żmija po cichu robiła swoją krecią robotę. Bez skrupułów walczyła o jego uczucia i władzę nad nim. A on oczywiście ulegał jej wpływom. A ja? Przecież to ja jestem jego żoną! Jestem od niej ważniejsza!  

Bella Relaks
Dowiedz się więcej na temat: dziewczyna | żona | matka | teściowa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy