Reklama

Reklama

Problem: Jego była partnerka

Od ponad roku jestem ze swoim chłopakiem. Mam 19 lat. To mój pierwszy związek, wiec może stąd wynika moje przewrażliwienie i brak doświadczenia.

Wcześniej nie miałam nikogo, bo uważałam to za wygodniejsze. Teraz mam dziwny problem, nie wiem dlaczego o tym myślę, bo chyba nie powinnam, ale i tak nie daje mi to spokoju.

To nie jest pierwszy związek mojego chłopaka. Michał dużo opowiadał mi o swoich poprzednich dziewczynach, szczególnie o Ewelinie - o tym co robili razem, jak bardzo ją kochał. Po pewnym czasie zaczęło mnie to męczyć. Cały czas mam wrażenie, że jestem od niej gorsza, że nie robię tego tak jak ona, że nie mam takich gestów, takiego uśmiechu, poczucia humoru i czuję się jak kolejna dziewczyna, o której będzie opowiadał swojej następnej partnerce.

Reklama

Jak wy reagujecie na byłe partnerki swoich ukochanych? Co robicie, jaki macie z nimi kontakt? Nie zastanawiacie się czasami nad byłymi związkami waszych partnerów? Ja jestem cały czas zapewniana o jego uczuciach do mnie, jest też moim najlepszym przyjacielem. Nie chcę z nim zrywać, bo oboje się kochamy, ale nie wiem, czemu to mnie wewnętrznie niszczy. Może ja jestem zazdrosna? Chociaż on mówi, że nie chce jej tylko mnie, to i tak mam dziwne wrażenie, że to co było między nimi nie jest jeszcze zamknięte.

Czasami nawet najlepsza "książkowa" rada nie zastąpi tej, która wynika z naszych doświadczeń. Do naszej redakcji przychodzi wiele takich listów, na które jednej osobie trudno jest mądrze odpowiedzieć, ale liczymy na was.

Redakcja

Jeśli potrzebujesz rady naszych czytelniczek - napisz do nas!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: partnerka | problem

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje