Reklama

Reklama

Problem: Wiem, że mnie zdradza

Odkryłam, że mój chłopak zdradza mnie z koleżanką z pracy. Chciałam zrobić mu niespodziankę, wcześniej skończyłam swoje zajęcia i postanowiłam zaprosić go na pizzę.

Ukryłam się za budynkiem i czekałam na niego. Nagle mój chłopak wyszedł czule obejmując jakąś dziewczynę. Przez jakiś czas szłam za nimi i obserwowałam jak się całują, jak uśmiechają.

Reklama

Doznałam szoku tak wielkiego, że nie jestem w stanie tego opisać. Najgorsze jest to, że przez te 3 lata, które jesteśmy razem, absolutnie nie miałam powodów do niepokoju. Choć zauważyłam, że sms-y, które wysyłał mi z pracy są rzadsze. Miałam przeczucie (pewnie "szósty zmysł"), że coś się dzieje, ale każde nasze spotkanie rozwiewało moje wątpliwości. On jeszcze nie wie, że ja wiem, a ja siedzę, płaczę i wiem, że muszę to zakończyć, ale nie wiem jak... Nie mam sił....

Czasami nawet najlepsza "książkowa" rada nie zastąpi tej, która wynika z naszych doświadczeń. Do naszej redakcji przychodzi wiele takich listów, na które jednej osobie trudno jest mądrze odpowiedzieć, ale liczymy na was.

Redakcja

Jeśli potrzebujesz rady naszych czytelniczek - napisz do nas!

Dowiedz się więcej na temat: chłopak | problem

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje