Reklama

Wszystkie związki Byka. Z jakim znakiem zodiaku Byk stworzy związek idealny?

Maj to miesiąc zodiakalnego Byka. Osoby spod tego znaku (czyli te, urodzone pomiędzy 20 kwietnia, a 20 maja), są uznawane za rozsądne, twardo stąpające po ziemi, zorganizowane i mające smykałkę do biznesu. A jak radzą sobie w relacjach międzyludzkich? Jakie związki tworzą i z jakimi znakami najszybciej znajdują wspólny język? Przedstawiamy horoskop partnerski dla Byka, przygotowany przez wróżkę Mariwę.

Baran i Byk - czy stworzą szczęśliwy związek?

Baran i Byka w maju czeka dużo szczęścia, ponieważ obydwoje będą w wybitnie miłosnym i rodzinnym nastroju i nie będą mieli w ogóle powodów do kłótni. I nawet to, że Baran będzie próbował rządzić i mieć najwięcej do powiedzenia, nie zepsuje to związku tej party. Ponieważ Byk  jak na siebie i tak będzie bardzo łagodny i ustępliwy. I z tego powodu nie dojdzie między nimi do dużej kłótni, która mogłaby się zakończyć nawet rozstaniem. Jednakże tym razem dopasują się całkiem dobrze i ani władczość Barana, ani upór Byka im nie przeszkodzą.

Byk i Byk – czy stworzą udany związek?

Maj będzie całkiem dobrym miesiącem dla zodiakalnych Byków. Cały czas mogą liczyć wzajemnie, na wsparcie i dobrą współpracę. I chociaż nie będą mieli zbyt dużo czasu dla siebie, gdyż pochłoną ich sprawy przyziemne, rodzinne, to uda im się wygospodarować go wystarczająco dużo, aby pobyć tylko ze sobą. Dzięki temu, że będą bardzo zgodni, poradzą sobie ze wszystkim, co ich spotka. Jednakże, nawet w trudnych i napiętych sytuacjach, znajdą odrobinę czasu tylko dla siebie i będą to dla nich chwile pełne namiętności i ciepła.

Reklama

Byk i Bliźnięta - czy to udane połączenie?

Maj będzie dosyć ciężkim miesiącem dla zodiakalnych Bliźniąt i Byka. Głównie z powodu przemęczenia związanego z brakiem czasu i natłokom obowiązków. Niemniej związek Byka i Bliźniąt w tym miesiącu będzie się miał całkiem dobrze, gdyż na kłótnie i swary również nie będą mieli czasu. W całym tym natłoku spraw i obowiązków, okaże się, że są dla siebie ważni, że potrafią na siebie liczyć i ufać sobie. To ich największa wartość, niezależnie od tego, co będą robić, z kim i jak bardzo będzie ciężko.

Zobacz również: Kobiety spod tych znaków zodiaku są najlepsze w łóżku

Czy Rak jest dobrym partnerem dla Byka?

Maj będzie całkiem udanym miesiącem dla pary Byka i Raka. Choć miesiąc ten będzie dosyć napięty i wiele będzie się działo, podejdą do tego spokojnie, z dużym luzem i dystansem. Podzielą się obowiązkami, będą się wspierać, ale i dobrze przy tym bawić. Nie ominą ich drobne sprzeczki, te z powodu różnic zdań, ale też takie, które będą wynikały z wzajemnego przekomarzania się. Jednakże ich relacja będzie się miał bardzo dobrze, a oni sami uznają to za ciekawy element ich wspólnego życia, który urozmaici ich związek.

Czy Byk może stworzyć szczęśliwy związek z Lwem?

Ten miesiąc dla Byka i Lwa okaże się bardzo dobry dobry. Pomimo tego, że będą mieli zupełni inne priorytety, to okażą sobie dużo zrozumienia i wsparcia. Byk skupi się na sprawach przyziemnych, Lew natomiast, na budowaniu swojej pozycji towarzyskiej, która będzie się właśnie w tym czasie umacniać. Byk poczuje się lekko osamotniony, jednakże szczera rozmowa szybko rozwiąże tu problem. Dodatkowa, ta sytuacja utwierdzi ich w przekonaniu, że niezależnie od tego, co dzieje się w ich życiu, nawet jeśli zajęcie są zupełnie czymś innym, mogą być razem.

Zobacz również: Z tymi znakami zodiaku nie stworzysz stałego związku

Byk i Panna - czy taki związek ma szansę?

Maj będzie nie najlepszym miesiącem dla pary Byka i Panny. Panna nie będzie w najlepszym nastroju, a że partner nie poświęci jej tyle czasu ile by chciała, poczuje się odtrącona, nieważna i zaniedbana przez Byka, który nie będzie miał czasu na to, żeby poświęcić go wyłącznie dla niej. Dużo się będzie w jego żuciu działo i będzie zmuszony stawić temu czoło. Z tego powodu on również poczuje się opuszczony i pozostawiony sam sobie. Obydwoje będą potrzebować swojego wzajemnego wsparcia, choć duma może wziąć górę.

Byk i Waga - czy mają szansę na miłość?

Maj będzie bardzo udanym miesiącem dla pary Byka i Wagi. Będą oni mogli na siebie liczyć w każdym momencie. Okażą sobie dużo wsparcie i zrozumienia. Tak dobrych relacji nie było m8iędzy nimi od dawna, ale da im to dużo dobrego. Mimo tego, że czasu dla siebie, nie będą mieli zbyt wiele, to co będą do siebie czuć i w jaki sposób do siebie podchodzić, zbliży ich do siebie, a może nawet przeniesie ich związek na wyższy poziom. Jest bardzo prawdopodobne, że podejmą poważne decyzje odnośnie wspólnej przyszłości.

Byk i Skorpion - czy te znaki do siebie pasują?

Maj będzie bardzo udanym miesiącem dla związku Byka i Skorpiona. Skorpion będzie zachwycony postawą, pracą, podejściem do spraw i problemów Byka i jest duże prawdopodobieństwo, że zakocha się w partnerze od nowa, a na pewno rozpali się w nim ogień. Byk nie będzie hamował jego uczuć, wręcz przeciwnie, będzie zadowolony z takiego obrotu sprawy i na tyle, na ile pozwoli mu czas, odwdzięczy się partnerowi. Będzie to czas, którym spojrzą na siebie z innej strony, a to tylko umocni ich związek.

Zobacz również: Osoby spod tych znaków zodiaku częściej mają pecha. Jesteś wśród nich?

Czy Byk i Strzelec to szczęśliwy związek?

Maj będzie dla pary Byka i Strzelca dosyć ciężkim miesiącem. Obydwoje będą nastawienie bardziej na branie, niż dawanie. Jednakże mają szansę na poprawę relacji, jeśli tylko przestaną się skupiać tylko na sobie i swoich potrzebach. Jeśli tak zrobią, to ich związek się umocni, stanie się wielowymiarowy i silniejszy niż do tej pory. Ale do tego trzeba chęci i zaangażowania dwóch stron. Jeśli się na to zdecydują, zyskają podwójnie, naprawią swój związek i zyskają przyjaciela, na którego będą mogli w każdej chwili liczyć.

Czy Byk pasuje do Koziorożca?

To nie będzie dobry miesiąc dla pary Byka i Koziorożca. Teoretycznie nie wydarzy się nic złego, będą mieli dosyć dużo spraw na głowie, a mało czasu dla siebie. Nie będzie to jednak spowodowane kłótnią, czy awanturą, lub też zdradą. Jednakże spowoduje to ochłodzenie stosunków i podda w wątpliwość uczucie jakim się darzą. Pojawią się myśli o tym, czy idą razem w tym samym kierunku. Jedynym wyjściem z tej sytuacji jest postawienie na uczucia, jeśli jeszcze są, to powinni je sobie okazać, a wtedy mają szansę na ponowne zbliżenie się do siebie.

Zobacz również: 12 znaków zodiaku. 12 różnych cech osobowości

Byk i Wodnik - jak wygląda ich horoskop partnerski?

Związek Byka i Wodnika będzie w maju będzie dosyć trudny i wymagający. To będzie dość napięty okres w ich życiu, niemniej wszystkie problemy, jakie ich spotkają, są do pokonania. W tym miesiącu obydwoje będą odczuwali dużo stresu i napięcia, a wraz z tym pojawią się w związku konflikty. Szczególnie jeśli chodzi o sferę materialną i to właśnie będzie wymagało od nich ustalenie dobrych i mądrych kompromisów, gdyż każdy ma swoje racje. W związku jednak nie liczą się racje tylko wspólne dobro.

Byk i Ryby - czy mają szansę na miłość?

Maj będzie dla pary Byka i Ryb pozytywnym miesiącem. Będzie to czas przemyśleń, nad sobą i swoimi uczuciami. Szczególnie ze strony Ryb, które nie będą pewne tego co i do kogo czują. Byk nie będzie miał tyle czasu na przemyślenia i nie będzie czuł aż takiej potrzeby, żeby zastanawiać się nad swoimi uczuciami. Jednakże będzie odczuwać brak wsparcia ze strony partnera i nie będzie to miłe uczucie. Ryby natomiast mogą mieć problemy z określeniem swoich uczuć, lub może im się tylko wydawać, że czują to, co czują, a jest to zupełnie coś innego. Uczucia będą w nich silne, ale muszą ustalić co tak naprawdę czują i czego chcą.

***

Zobacz również: 

Chcesz stworzyć stabilny związek? Szukaj wśród tych znaków

 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: byk | horoskop | horoskop miłosny | związek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy