Żyjemy w coraz większym biegu. Czy mamy jeszcze czas na miłość?

Dzisiejsze czasy wymuszają na nas pośpiech. Nieustannie gdzieś pędzimy, często nie znajdując czasu na refleksję, dokąd i po co. A także gdzie w tym wszystkim miejsce na miłość. Jak w codziennym zabieganiu znaleźć czas na to wyjątkowe i nieporównywalne z niczym innym uczucie?

Powracająca po latach Grupa Amora udowadnia, że możliwe jest znalezienie wolnych chwil na hobby
Powracająca po latach Grupa Amora udowadnia, że możliwe jest znalezienie wolnych chwil na hobby materiały promocyjne

Prezentacja partnera

Zabiegany tryb życia to dla wielu z nas codzienność. Błyskawicznie jemy śniadanie i pijemy poranną kawę, biegniemy na autobus do pracy, denerwujemy się w korkach, że tracimy czas, w pędzie wypełniamy wszystkie domowe obowiązki. Brakuje nam czasu na relaks, nie mówiąc o głębszej refleksji nad najważniejszymi rzeczami tego świata - pasji, spełnieniu i miłości.

Choć goni nas czas

Grupa Amora to projekt pasjonatów
Grupa Amora to projekt pasjonatówmateriały promocyjne

Nie bez kozery nowa piosenka powracającej po latach przerwy Grupy Amora nosi tytuł "Moją miłość Ci dam". Nie bez powodu także o niej wspominamy, ponieważ muzycy są żywym przykładem na to, że możliwe jest połączenie pracy z pasją, a codziennych obowiązków - z wygospodarowywaniem wolnego czasu na rzeczy najważniejsze.

Za inspirację posłużyć może nie tylko świadomie obrana postawa członków Grupy Amora, którzy nie koncertują, a zyskany w ten sposób czas poświęcają na oddawanie się swojej pasji - tworzeniu muzyki. Motywację odnajdziemy również w tekstach piosenek, opowiadających o tym, iż prawdziwa miłość nie stawia żadnych warunków i jest nieprzewidywalna, a kiedy w końcu ją znajdziemy - warto o nią dbać. Ale nie tylko: nie mniej ważnym przesłaniem jest to, że miłość nie przeminęła wraz z pojawieniem się ery cyfrowej. Być może natomiast obecnie trudniej ją zauważyć.

Grupa Amora powraca na scenę muzyczną po 30-letniej przerwie

Założycielem i twórcą jest Andrzej Mordarski. To właśnie od pierwszych liter jego imienia i nazwiska pochodzi nazwa zespołu. - Naszą inspiracją są słowiańskie melodie z ciekawymi tekstami, które wykonujemy w romantycznym, ale jednocześnie nowoczesnym stylu. Obecna odsłona Grupy Amora to projekt kilku pasjonatów, którzy w ramach hobby zajmują się tworzeniem i nagrywaniem muzyki - tłumaczą muzycy.

- Wyróżnia nas różnorodność stylów: to zarówno romantyczne ballady, utwory popowe i neo disco, a także kawałki z wykorzystaniem ukulele - dodają członkowie Grupy Amora.

A o tym, że muzyka (niezależnie od gatunku!) pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie, nie trzeba nikogo przekonywać. To bez wątpienia jeden z tych elementów, który sprawia, że zwalniamy. A gdy już zwolnimy, łatwiej dostrzeżemy to, co w życiu każdego z nas najważniejsze.

Prezentacja partnera

.
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas