Reklama

Reklama

Aleksandra Socha ma niezwykłych kibiców

Szablistka, Aleksandra Socha, może liczyć na wsparcie swoich fanów.

Igrzyska w Rio de Janeiro to czwarta olimpiada Aleksandry Sochy. Jednak apetyt na złoto nigdy nie był tak wielki jak teraz.

Polska szablistka ma już na koncie tytuły mistrzyni Polski i Europy, medal zdobyty na Mistrzostwach Świata oraz udział w olimpiadach w Atenach, Pekinie i Londynie. Złoty medal olimpijski byłby doskonałym uzupełnieniem tej kolekcji.

Aleksandra Socha może liczyć nie tyko na wsparcie sztabu złożonego z trenerów, dietetyków i wielu innych specjalistów. Murem stoją za nią również fani.

Reklama

Szablistka niedawno pochwaliła się na Facebooku zdjęciem rozpiski, jaką jej sąsiedzi powiesili w windzie bloku, w którym mieszka sportsmenka

 - Ogłoszenie zamieszczone w naszej windzie poszło w świat!!!! Moi sąsiedzi są Niesamowici!!!!!! Uwielbiam!!! Kocham!!!!! trzymajcie kciuki!!!!!!!! jestem gotowa!!!!! - napisała Socha na swoim profilu.

Pierwszy występ szablistki już dziś! Trzymamy kciuki, bo jak widać, walkę białą bronią ćwiczy od dzieciństwa. Kto nie wierzy niech spojrzy na fotkę, którą Socha opublikowała w tym samym medium społecznościowym.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje