Reklama

Reklama

BC Repair Rescue

Biomimetyka - rewolucja w pielęgnacji włosów.

Wyobraź sobie totalną odnowę włosa - odtworzenie ich powierzchni od nowa, powrót do czasów, kiedy były w idealnym stanie - zdrowe, gładkie i piękne... Marzenie? Teraz to rzeczywistość. Schwarzkopf Professional przedstawia rewolucyjną Technologię Biomimetic Hair Repair, która jest przełomem w pielęgnacji i regeneracji włosów.

Biomimetyka to dziedzina badań kreująca nowe naukowe przełomy w wielu dziedzinach. Jej sekretem jest prostota. Biomimetyka patrzy bowiem na problem, sprawdza, jak jest rozwiązywany przez naturę i kopiuje to rozwiązanie. Przykład? Twoja modna wodoodporna kurtka narciarska to także produkt wykorzystujący technologię biomimetyczną. Projektując kurtki, producenci poszukiwali materiału odpornego na wodę, a biomimetyka podsunęła im rozwiązanie. W przyrodzie liść lotosu pozostaje suchy dzięki gęstej warstwie kryształków wosku, które odpychają wodę. Biomimetyka skopiowała rozwiązanie Matki Natury, replikując kryształki wosku... i tak możemy komfortowo jeździć na nartach nawet podczas śnieżycy.

Reklama

Biomimetyka znalazła nareszcie zastosowanie w pielęgnacji włosów. To nie jest tylko nowa formuła, lecz zupełne przedefiniowanie pojęcia "pielęgnacja". Podobnie jak w przypadku kurtek, tworząc BC REPAIR RESCUE, naukowcy przy pomocy Technologii Biomimetic Hair Repair podpatrzyli, jak natura buduje powierzchnię włosa i skopiowali ten proces. Ta nowoczesna technologia nie tylko regeneruje, ale dosłownie tworzy idealną powierzchnię włosa!

To nie wszystko! Podczas, gdy Technologia Biomimetic Hair Repair odtwarza powierzchnię włosa, Technologia Amino Cell Rebuild działa we wnętrzu włosa, odbudowując w nim strukturalne ubytki, nie tylko je wypełniając. Rezultat to włosy ponownie w ich w optymalnej kondycji, lśniące i wręcz promieniejące zdrowiem i pięknem.

Nowa linia BC REPAIR RESCUE to totalnie zregenerowana powierzchnia oraz odbudowa od cebulek po same końce włosów. Produkty BC REPAIR RESCUE są idealne do stosowania zarówno w salonie fryzjerskim, jak i w domu. Regularne stosowanie sprawi, że piękne włosy znowu będą prawdziwą ozdobą Twojej urody.

Linia BC REPAIR RESCUE składa się 9 produktów:

Hero BC Repair Rescue Intensywna Odżywka w Sprayu

- rewolucyjne dwuwarstwowe serum do włosów w formie zawiesiny "lava lamp" (ciecz + wosk), która łączy się bardzo gładko po wstrząśnięciu. Intensywnie regeneruje, zamyka i wygładza łuski, nie obciążając włosów. Cena rekomendowana ok. 60 zł.

Hero BC Repair Rescue Intensywna Maska bez spłukiwania

- superlekki spray (bez spłukiwania) (leave on), zapewnia trwałą regenerację i mocne włosy. Cena rekomendowana ok. 60 zł.

BC Repair Rescue Szampon

- lekkie, acz intensywnie regenerujące oczyszczanie to dobry sposób na rozpoczęcie efektywnej pielęgnacji. Cena rekomendowana ok. 50 zł.

BC Repair Rescue Kremowy Szampon

- głębokie, intensywne oczyszczanie i regeneracja - idealne na mocny początek skutecznego programu odnowy. Cena rekomendowana ok. 55 zł.

BC Repair Rescue Odżywka

- lekka, lecz intensywnie działająca emulsja, która wygładza i zamyka łuski włosa. Szybka i łatwa codzienna regeneracja. Cena rekomendowana ok. 55 zł

BC Repair Rescue Maska

- gęsta, kremowa i intensywna maska do stosowania raz w tygodniu, odmładza włosy, działa wzmacniająco, nadaje miękkość i ułatwia układanie. Cena rekomendowana ok. 80 zł.

BC Repair Rescue Ekspresowe Wygładzanie

- szybkie i skutecznie rozwiązanie dla grubych, niesfornych i trudnych do pielęgnacji włosów. Usługa dostępna w salonie.

BC Repair Rescue Fluid na Końce Włosów

- wykańczający fluid, wygładzający powierzchnię włosa, wyjątkowo skutecznie regeneruje rozdwojone końce. Cena rekomendowana ok. 70 zł.

BC Repair Rescue Instant Repair Shot

- szybkie rozwiązanie, dostępne tylko w salonie, pozostawia włosy miękkie, mocne, elastyczne i łatwiejsze do ułożenia. Usługa dostępna w salonie.

INTERIA.PL/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy