​Christian Laurent - nowoczesna pielęgnacja, francuski styl!

Witalna, gładka i jędrna skóra w każdym wieku? Dziś to już nie tylko marzenie, lecz rzeczywistość która jest w zasięgu ręki każdej kobiety. Innowacyjna seria Christian Laurent Pour La Beauté stworzona we francuskich laboratoriach, skutecznie pielęgnuje i odmładza skórę dojrzałą, przywracając jej naturalny blask, elastyczność i promienny wygląd.

​Christian Laurent - nowoczesna pielęgnacja, francuski styl!
​Christian Laurent - nowoczesna pielęgnacja, francuski styl!INTERIA.PL/materiały prasowe

Po 40. roku życia włókna kolagenowe tracą gęstość, dlatego dziś oczekujemy od kosmetyków skoncentrowanych formuł, które dogłębnie regenerują, nawilżają skórę i wygładzają zmarszczki. Tak właśnie działa seria Pour La Beauté marki Christian Laurent, która zawiera wyselekcjonowane składniki - koloidalną platyną, kompleks kawiorowy, bioaktywne złoto, ekstrakt z róży mirtu czy neuropeptydy.

Oprócz unikatowych formuł, seria Pour La Beauté zawiera technologię dermofuzji 4D, czyli mechanizm transportu składników aktywnych za pomocą mikroprzekaźników. Oznacza to, że składniki aktywne przenoszone są do głębokich warstw skóry, a następnie stopniowo uwalniane. Kosmetyki słyną także z wyjątkowych zapachów, za które odpowiadają francuscy mistrzowie komponujący perfumy. Wszystkie wonie zostały opracowane w laboratorium w Grasse, we Francji.INTERIA.PL/materiały prasowe
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas