Reklama

Complexe 5 - koncentrat stymulujący i rewitalizujący do skóry głowy na bazie olejków eterycznych RENÉ FURTERER

​René Furterer stwierdził kiedyś: “Piękne włosy rosną na zdrowej skórze głowy tak, jak roślina na żyznej glebie". Teza, iż kondycja włosów w znacznym stopniu zależy, od jakości odżywienia cebulki włosa, przyświecała założycielowi marki już 50 lat temu. To on, bazując na olejkach eterycznych i naturalnych wyciągach roślinnych, opracował formuły kosmetyków, które zapewniały intensywną pielęgnację, odżywiały cebulki włosów i pobudzały mikrokrążenie w skórze głowy.

W 1957 zadebiutował przełomowy produkt - COMPLEXE, 5 innowacyjny koncentrat nasycony lawendowym i pomarańczowym olejkiem eterycznym o oczyszczających, tonizujących i stymulujących właściwościach. Połączenie skoncentrowanych dwóch rozgrzewających olejków eterycznych pozwoliło na uzyskanie niezwykłego dermokosmetyku, który wyróżnia markę poprzez podejście do pielęgnacji włosów.

Koncentrat z olejkami eterycznymi COMPLEXE 5 STOSUJE SIĘ JAKO PIERWSZY KROK W RYTUALE PIĘLĘGNACYJNYM RENÉ FURTERER ABY PRZYWRÓCIĆ RÓWNOWAGĘ SKÓRY GŁOWY i uzyskać piękne, mocniejsze i zdrowe włosy.

Reklama

COMPLEXE 5 - KONCENTRAT STYMULUJĄCY I REWITALIZUJĄCY DO SKÓRY GŁOWY NA BAZIE OLEJKÓW ETERYCZNYCH RENÉ FURTERER

Włosy zmęczone, wiotkie, zniszczone. 

Complexe 5 to specjalna kuracja wzmacniająca włosy u ich podstawy, czyli w cebulkach włosów. Już po jednej aplikacji włosy stają się piękniejsze. Complex 5 sprawia, że włosy staja się lśniące i bardziej odżywione, wzmocnione od nasady. Zawiera bardzo wysokie stężenie rozgrzewających olejków eterycznych, które poprawiają penetrację składników odżywczych i przyśpieszają rozszerzenie naczyń krwionośnych usprawniając mikrokrążenie - skoncentrowany olejek eteryczny z Lawendy uzyskiwany poprzez destylację, który od czasów starożytnych znany jest ze swoich pobudzających, antyseptycznych i relaksujących zalet, oraz olejek eteryczny pozyskiwany ze skórek słodkich pomarańczy, który posiada właściwości uspokajające, przeciwbakteryjne i stymulujące mikrocyrkulację. Complexe 5 jest podstawowym produktem, który przyczynia się do zdrowia skóry głowy i pięknych włosów. Stosowany jako pierwszy krok rytuału pielęgnacyjnego oczyszcza i przygotowuje skórę głowy poprzez uaktywnienie mikrocyrkulacji. Zwiększa przenikanie aktywnych składników kolejnych produktów do pielęgnacji włosów.  

Kultowy kosmetyk René Furterer, stymulujący koncentrat roślinny z rozgrzewającymi olejkami eterycznymi teraz w nowym falkonie z aplikatorem do masażu! 

WZROST MIKROKRĄŻENIA JEST PRAWIE DWA RAZY WIĘKSZY W PRZYPADKU STOSOWANIA Z KOŃCÓWKĄ MASUJĄCĄ NIŻ BEZ KOŃCÓWKI  

Cena: 179,00 zł /  50 ml 

Działanie potwierdzone w badaniach. Już po jednej aplikacji włosy stają się piękniejsze  - co zauważyło 97 % użytkowników  Włosy staja się lśniące i bardziej odżywione  - co zauważyło 92 % użytkowników  Włosy wzmocnione od nasady  - co zauważyło 88 % użytkowników
 

INTERIA.PL/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy