Reklama

Reklama

Contour Architect Mincer Pharma

Cera traci młody wygląd, gdy staje się wiotka i pojawiają się na niej zmarszczki. Na skutek działania siły ciążenia skóra zaczyna nieestetycznie zwisać na policzkach, żuchwie, podbródku oraz szyi. W efekcie owal twarzy traci swój dotychczasowy kształt, a rysy ulegają zmianie. Zadaniem nowej linii Contour Architect Mincer Pharma jest walka ze zwiotczeniami i grawitacyjnym opadaniem owalu twarzy.

Postępująca wiotkość skóry to efekt degradacji poziomu kolagenu. Jest on najważniejszym składnikiem struktury podporowej skóry i w młodym wieku stanowi nawet 80% jej suchej masy. Z wiekiem włókna kolagenu zanikają, sprawiając, że skóra traci jędrność i gęstość. Rekonstrukcję fundamentów skóry i wzmacnianie architektury włókien sprężystych zapewni linia Contour Architect Mincer Pharma.  

Krem - rekonstruktor na dzień SPF 15

Konturujący krem na dzień stanowi dzienną kurację, ściśle skoncentrowaną na walce z grawitacyjnym opadaniem skóry i utratą gęstości. Wypełniając skórę od środka, niweluje jej wiotkość i skutecznie redukuje zmarszczki. Przywrócenie właściwego poziomu napięcia wpływa na wymodelowanie owalu twarzy, a tym samym poprawia jej kształt i wygląd.

Reklama

Cena : 39,99 zł / 50 ml

Krem - rekonstruktor na noc

Zadaniem konturującego kremu jest intensywna nocna naprawa szkieletu podporowego skóry. Niacinamid, zawarty w kremie, stymuluje syntezę kolagenu, a także zwiększa produkcję ceramidów, które są głównym składnikiem lipidowej bariery ochronnej skóry. W rezultacie zmarszczki są mniej widoczne, a kontur twarzy bardziej wyraźny.

Cena : 39,99 zł /50 ml

N°1604 krem - rekonstruktor pod oczy i na powieki

Formuła konturującego kremu pod oczy i na powieki jest  ściśle skoncentrowana na modelowaniu konturu oka i niwelowaniu opuchnięć. Działając niczym kolagenowy wypełniacz zmarszczek, zagęszcza wiotką i cienką skórę w tym delikatnym obszarze twarzy, co pozwala osiągnąć jednocześnie efekt uniesienia kącików oka. Dodatkowo krem łagodzi podrażnienia i przywraca komfort skórze. Produkt przebadany okulistycznie.

Cena : 29,99 zł / 15 ml

N° 1605 serum multikolagenowe na twarz, szyję i dekolt

Wysokoskoncentrowana zagęszczająca kuracja przeznaczona do intensywnej pielęgnacji twarzy, szyi i dekoltu, redukuje zmarszczki, poziome linie i "zagniecenia" skóry szyi i dekoltu.   Wzmacniając struktury skóry, zapobiega zwiotczeniom i grawitacyjnemu opadaniu. Wykazuje błyskawiczne działanie wygładzające. Receptura oparta na innowacyjnym, multiaktywnym biofiltracie drożdżowym, kolagenie z akcji i kolagenie morskim, działa niczym kolagenowy architekt skóry. 

Cena: 63,99 zł / 100 ml
INTERIA.PL/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje