Reklama

Reklama

Dama z dziarą

Więcej przychodzi kobiet - powtarzają właściciele salonów tatuażu. Dawniej był on znakiem rozpoznawczym więźniów i marynarzy. Dzisiaj to ulubiona ozdoba kobiet.

Magda zaczęła od małego tygryska na ramieniu. A potem wzorów przybywało. - Nigdy nie żałowałam nawet przez chwilę. Nie mam żadnych zahamowań, marzy mi się taki tatuaż, jaki miał George Clooney w "Od zmierzchu do świtu" i kiedyś to zrobię - wzór, o którym mówi Magda na pewno nie należy do subtelnych, od nadgarstka sięga do połowy szyi. - Nie martwię się, że mogłoby mi to zaszkodzić w pracy, czy coś. Jestem dobra w tym co robię, mam swoje klientki, ja wiem, ile jestem warta i one też. Magda pracuje w zakładzie fryzjerskim i nie obawia się, że nawet bardzo szokujący wzór mógłby kogoś do niej zniechęcić. - Nie lubię takich typowo babskich wzorków: kwiatuszków czy delfinków, ale mam seksowny tatuaż dookoła pępka - Magda zadziera koszulkę i pokazuje wzór który mocno się rozciągnął na wydatnym brzuchu - ciało nie musi być chude - dodaje ze śmiechem.

Reklama

Tatuaż to nie stempel

Pani Krystyna ze Studia tatuażu i piercingu twierdzi, że czasy kiedy kobiet przychodziło mniej niż mężczyzn i kiedy wybierały tylko drobne wzorki, dawno już minęły. Teraz coraz częściej zamawiają duże wzory. Fantazja jest nieograniczona, tatuuje się fragmenty obrazów słynnych malarzy, a nawet motywy z fresków Kaplicy Sykstyńskiej. Pewna dziewczyna zażyczyła sobie na brzuchu wizerunek zdjęciu rentgenowskiego przedstawiającego bliźniacze płody. To dosyć makabryczny pomysł - przyznaje pani Krystyna.

- Kiedy jakaś aktorka albo piosenkarka pokaże się z tatuażem, zaraz pojawiają się dziewczyny które chcą mieć taki wzór. Wiele pyta też, co jest w tej chwili modne. Staramy się im wtedy to wyperswadować. Tatuaż to nie jest stempel żeby każdy miał mieć taki sam. Nie można się też kierować modą, bo tego się nie robi się na chwilę. Unikamy modnych wzorów. Tatuaż powinien być przemyślany i wyrażać indywidualność.

Dowiedz się więcej na temat: Ozdoba | wzór | magda | tatuaż | Izabela Grelowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje