Reklama

Reklama

Dla nowoczesnych kobiet

Na rynku kosmetyków kolorowych pojawiła się nowa marka E. Funkhouser New York. To prestiżowa seria kosmetyków do makijażu dla nowoczesnych kobiet, które zachęcają do wyrażania siebie - tak przynajmniej twierdzą przedstawiciela producenta.

Pomysłodawcą i twórcą serii E. Funkhouser New York jest wizażysta i stylista Eddi Funkhouser.

W serii profesjonalnej E. Funkhouser New York proponuje m.in. korektor i podkład na powieki. Rzeczywiście używając tego kosmetyku można doskonale zatuszować m.in. sińce pod oczami oraz inne przebarwienia - jak choćby popękane naczynka. I co dosyć ważne podkład jest trwały. Odstraszać może jedynie cena, 104 zł.

Na większą uwagę zasługuje w tej serii ołówek rozświetlający - służy do rozświetlenia wybranych partii twarzy. Jego zadaniem jest sprawić, abyśmy wyglądały młodziej - co poniekąd za pomocą tego kosmetyku udaje się osiągnąć. E. Funkhouser New York znalazł też sposób na gęste, czarne i grube rzęsy - tusz do rzęs w płynie, który nakłada się na rzęsy za pomocą specjalnego pędzelka.

Reklama

Ten zabieg wymaga jednak pewnej precyzji, o czym przekonała się obecna na prezentacji kosmetyków znana piosenkarka Kasia Klich. Używając kosmetyków z serii E. Funkhouser New York - ciemnych, wręcz czarnych cieni do malowania oczu zrobiono Kasi Klich specjalny makijaż. Piosenkarka po zobaczeniu efektu końcowego stwierdziła, że chyba się przekona do ostrzejszego malowania oczu na co dzień.

Ponadto warto zainteresować się z tej serii , tym bardziej że mamy w perspektywie wiosnę i lato - a co za tym idzie szansę na odkrywanie ciała - błyszczącym pudrem do ciała. Można go nałożyć na dekolt, ręce, nogi - właściwie na wszystkie części odkryte. Efekt jest bardzo zadowalający. Plusem tych kosmetyków są także estetyczne wykonane, niewielkie i bardzo eleganckie srebrne opakowania.

Niestety z serią E. Funkhouser New York nie można się zapoznać w sklepach. Można je kupić, bądź to za pośrednictwem internetu, bądź u bezpośrednich sprzedawców.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje