Reklama

Reklama

Długie i rozpuszczone

Wiosną i latem włosy mają wyglądać przede wszystkim naturalnie. Dość z finezyjnymi, wystylizowanymi fryzurami, prostowaniem loków czy skręcaniem prostych pasemek.

Największe pole do popisu mają tym razem właścicielki włosów długich i prostych. Wystarczy je swobodnie rozpuścić lub związać w koński ogon. Można też spleść cienkie warkoczyki na czubku lub z boku głowy. Na wieczór nadal polecamy koki, jednak nie wystudiowane, tylko luźno spięte. Włosy rozpuszczone, zaczesane jedynie gładko do tyłu też nadają się na wielkie wyjścia.

Jeśli masz naturalne fale, nie musisz z zazdrością patrzeć przez najbliższy sezon na prostowłose szczęściary. Najmodniejsze są fale na długich włosach, widoczne tylko na samych końcówkach. Naturalne mają być też kolory. Jeśli farbujemy włosy, to tak, aby farby właściwie nie było widać. Królują złociste blondy i brązy. Włosy obowiązkowo powinny mienić się w słońcu, błyszczeć. Wraca balejaż, ale bardzo dyskretny, z delikatnymi, świetlistymi refleksami.

Reklama

W tym sezonie we włosy już nie wpinamy grzebieni, ale zawiązujemy wstążki, zakładamy szerokie opaski i kolorowe chustki. Upięty na wieczór koczek ozdabiamy spinką.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: włosy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje