Reklama

Domowy środek do oczyszczania skóry twarzy

Pot, który powstaje na powierzchni skóry podczas wykonywania ćwiczeń, powoduje zatykanie się porów, co dodatkowo może przyczynić się do powstania wyprysków. Specjalnie z myślą o kobietach, które nie mają czasu na prysznic po wizycie na siłowni, stworzyliśmy prosty przepis na chusteczki do pielęgnacji skóry twarzy, szyi oraz klatki piersiowej, które odświeżą twoją skórę i zapewnią jej delikatny zapach.

Połączenie oczaru wirginijskiego i aloesu jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które mają bardzo wymagającą skórę. Mieszanka ta, zapewni odpowiednie nawilżenie oraz pozostawi skórę bez zanieczyszczeń. Oto, w jaki sposób, możemy przygotować domowe chusteczki nawilżające:

Składniki potrzebne do przygotowania maseczki:

- oczar wirginijski (bez alkoholu)

- suszone róże do zaparzania

- aloes

- bawełniane płatki kosmetyczne

- szklany słoik w przykrywką

Sposób przygotowania maseczki:

W pierwszej kolejności połącz szklankę oczaru wirginijskiego z ½ szklanki suszonych róż i odstaw na 1-2 tygodnie w suche i chłodne miejsce. Jeśli wystarczy ci cierpliwości, śmiało możesz odstawić słoik z oczarem i płatkami nawet i na dłużej – im dłużej postoi, tym mocniejszy wywar otrzymasz.

Reklama

Po upływie około dwóch tygodni dolej 1/3 szklanki aloesu i dokładnie wymieszaj. Ułóż płatki kosmetyczne w szklanym słoiku, a następnie wlej cały wywar do środka. Po około godzinie, płatki bawełniane wchłoną wszystko i będziemy mieć gotowe chusteczki nawilżające.

Teraz bez problemu możesz używać domowych chusteczek w każdym momencie i jak tylko będą ci potrzebne!

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy