Duet do zadań specjalnych od Bioxsine

Twoje włosy zaczęły się przerzedzać? A może wypadają garściami? W takiej sytuacji nie można zwlekać, liczy się każdy uratowany włos. Jeśli sięgniesz po duet serum plus szampon Bioxsine uzyskasz aż 93% skuteczność w walce z ich wypadaniem.

Duet do zadań specjalnych od Bioxsine
Duet do zadań specjalnych od Bioxsinemateriały prasowe

Skuteczność tę potwierdziły badania Uniwersytetu w Pawii. Zapewnia ją opatentowana przez naukowców marki Bioxsine formuła Biocomplex B11, którą znajdziemy w tych wyjątkowych dermokosmetykach. Całkowite bezpieczeństwo kuracji zapewnia roślinne pochodzenie wszystkich składników aktywnych jakie znajdziemy w produktach marki. Teraz duopack szampon+ serum znajdziemy w promocyjnym zestawie, dzięki któremu zadbamy o włosy przed nadejściem wiosennego przesilenia! 

Gdy problem jest bardzo intensywny nie ma lepszego sprzymierzeńca dla naszych włosów niż serum Bioxsine. Skutecznie blokuje ono przyczyny wypadania włosów i łysienia przywracając naszej fryzurze pożądaną gęstość i objętość. Dzieje się tak dzięki formule Biocomplex B11 w bardzo wysokim stężeniu, która działa bezpośrednio na przyczynę łysienia.

Dla wzmocnienia efektów kuracji producent zaleca aby równolegle z serum stosować jeden z szamponów marki dostępny w trzech wariantach. Ich formuła oparta o Biocomplex B11 skutecznie zapobiega wypadaniu włosów i przywróci im zdrowy wygląd. Osobom, których włosy mają tendencję do przetłuszczania marka proponuje pierwszą z wersji szamponu, która upora się z nadmiernym wydzielaniem sebum. Zimą, gdy czapki wzmacniają problem przetłuszczania czupryny będzie on dla wielu osób prawdziwym wybawieniem z kłopotu. Okrycie głowy umie także w znaczący sposób spotęgować problem łupieżu. Z nim rozprawi się szampon w wersji drugiej. Naturalnie w ofercie marki nie zabrakło także kosmetyku dedykowanego włosom suchym i normalnym. Szampony możemy stosować także jako element profilaktyki i sposób na zachowanie pożądanej objętości naszych włosów. Wtedy nie wymagają łączenia ich z serum.

Sugerowana cena pakietu promocyjnego szampon plus serum: 149 zł.

INTERIA.PL/materiały prasowe
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas