Reklama

Reklama

Fantazyjne zdobienia na paznokciach

Myślisz, że to nie dla ciebie? Nic bardziej mylnego. Mieniące się paznokcie nosi się w tym sezonie i do pracy, i na wieczorne wyjście – z powodzeniem zastępują bowiem biżuterię

Kolor i połysk

Na tę chwilę zapomnij o matowych emaliach. Płytki pociągnij najpierw bazą lub odżywką. Dzięki temu lakier będzie się lepiej trzymał. Potem nanieś nabłyszczającą emalię. Zrób to dwukrotnie. To zapewni równomierne rozłożenie lakieru, połysk i głębię koloru.

Piasek i skóra

Supermodne stały się lakiery, dające strukturalny efekt: imitują w dotyku skórę lub piasek. Te drugie, wzbogacane są często w drobinki brokatu. Uzyskane mini nierówności pięknie iskrzą się w świetle.

Confetti i kawior

Marzą ci się wzory na paznokciach? Sięgnij po lakier z zatopionymi w nim barwnymi kropkami. Chcesz jeszcze więcej? Przydadzą ci się kawiorowe kulki. Posypuje się nimi płytki zaraz po pomalowaniu ich emalią.

Reklama

Naklejki i dżety

Dobrym pomysłem na urozmaicenie jesiennego manikiuru jest zastosowanie naklejek na paznokcie. Po umieszczeniu ich (najlepiej na już umalowanych płytkach), warto pociągnąć je warstwą bezbarwnego lakieru. Wtedy się nie odkleją.

Chwila dla Ciebie
Dowiedz się więcej na temat: zdobienia na paznokciach | Andrzej Piaseczny | kolor | naklejki | paznokcie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy