Reklama

Reklama

Fryzury prosto z Berlina

Pomieszanie sztuki ulicy ze stylem glamour, dzięki której powstanie nowy rodzaj inspiracji, możliwe jest tylko w Berlinie.

Kolekcja " LOOKS FOR YOU 2011" inspirowana była tętniącym życiem nocnym Berlina oraz kreatywną scenografią metropolii, będącej wszak jedną z europejskich stolic mody. "Berlin nocą" - od codzienności do ekstrawagancji, od skromności do ponętności.

Reklama

"Fotografując LOOKS FOR YOU, chciałam stworzyć obrazy, które byłyby autentyczne, nowoczesne i jednocześnie glamour. W tej pracy bardzo mi się podobało obserwowanie aury i ducha tego wielkiego miasta, które starałam się uchwycić" - powiedziała Ellen von Unwerth.

Armin Morbach, stylista, który od 2007 roku projektuje trendy "LOOKS FOR YOU" dla marki Schwarzkopf, odpowiedzialny był także za tegoroczną kolekcję fryzur.

"LOOKS FOR YOU 2011" to 4 style - Blondage, Boyfriend, Dimension X oraz Spice - będące odzwierciedleniem międzynarodowych trendów, ikon stylu hippie oraz fascynujących inspiracji ulicą.

Blondage

Kiedy myślimy o blondynce, pierwsze co nam przychodzi do głowy, to typowa dziewczyna z sąsiedztwa. Długie, złociste blond włosy, układające się w miękkie fale - ładnie, ale banalnie i przewidywalnie. Taką dziewczynę można spotkać wszędzie, ale wiele nie chce tak wyglądać. Styl BLONDAGE jest właśnie dla nich - ostre i zdecydowanie linie, jasne i lśniące blondy są wręcz stworzone dla kobiet o silnej osobowości.

Schwarzkopf BLONDAGE Look pokazuje, że kolor blond jest wielotonowy i pozwala podkreślić zdecydowany charakter. Obejmuje potrójny faktor X. Po pierwsze: eXtra zadziwiający kształt fryzury stworzony dzięki strzyżeniu o zdecydowanych liniach i strukturze; po drugie: eXpresyjny ze względu na matowy "śnieżny" blond; i po trzecie: eXperymentalny - dzięki połączeniu skóry i ciemnego makijażu.

Strzyżenie

- długie, gładkie, lśniące włosy

- strukturalne wygładzenie

- możliwość dodania wyrazistej grzywki

- mniejsza objętość fryzury

- wycieniowane końcówki

Kolor

- "śnieżny" blond

- matowy

Boyfriend

W ostatnich kilku sezonach przyzwyczailiśmy się do chłopięcego wyglądu. Jeśli czujesz się naturalnie i seksownie, nosząc męskie dżinsy, dlaczego nie zrobić sobie chłopięcej fryzurki? Schwarzkopf BOYFRIEND Look to indywidualny i chłopięcy, ale i bardzo kobiecy styl. Krótkie włosy muszą być bardziej "dostosowane" do kobiecej twarzy niż jakikolwiek inny styl, ponieważ strzyżenie BOYFRIEND pozwala na swobodne układanie się włosów. Styl ten to połączenie naturalnej swobody i perfekcji stylizacji. Jest starannie "niedokończony", inaczej niż przypadkowa stylizacja "prosto z łóżka". Odcienie głębokich brązów, takich jak miedziany czy czekoladowy brąz, idealnie pasują do tego stylu. Makijaż jest prosty albo wręcz przeciwinie - dla podkręcenia wyglądu - elektryzująco sexy!

Strzyżenie

- krótko i chłopięco

- miękkie przejścia

- "niedokończona" fryzura, bez wyraźnej linii cięcia

- odrośnięta linia strzyżenia

- stylizacja jako interakcja pomiędzy naturą i produktem

Kolor

- ciemny brąz

- miedziany brąz

- głęboki czekoladowy brąz

Dimension X

Ponieważ nowa technologia 3D świętuje kolejne osiągnięcia, nasze poczucie estetyki zmieniło się również, jeśli chodzi o ostrość postrzegania, precyzję i rozwiązania. DIMENSION X jest blisko powiązany z tymi technicznymi rozwiązaniami i wnosi "objętość 3D".

Schwarzkopf DIMENSION X Look jest czarującym przykładem wyrafinowanego uczesania. Jest niemal wyrzeźbione, wyszukane i wzniosłe, symbolizuje siłę i odzwierciedla elementy dawnych stylów, przedstawionych w bardziej futurystyczny sposób. DIMENSION X jest odważne i, podczas gdy inni tylko mówią o objętości, styl ten prezentuje naprawdę dużą objętość w najlepszym wydaniu. Kolory powinny pozostać stonowane. DIMENSION X preferuje odcienie ciemnego blondu po jasny brąz. Natomiast makijaż powinien być klasycznie wieczorowy.

Strzyżenie

- długość do ramion, ale wszystkie włosy zebrane wysoko

- objętość XXL

- nigdy doskonale wyszczotkowana

- ponad miarę

- prawie wyrzeźbiona

Kolor

- stonowany

- ciemny blond, jasny brąz

- pasemka

Spice

Stylizacja daje możliwość wyrażenia swojej osobowości poprzez ubranie, fryzurę czy makijaż. Obserwując młode sceny kreujące style i trendy w Paryżu, Londynie, Nowym Jorku czy Berlinie, można zobaczyć, jaką każda z nas może stanowić inspirację dla innych.

Schwarzkopf SPICE to wygląd dedykowany fanom stylu ulicy na całym świecie, znanym z takich blogów jak "The Sartorialist" czy "Facehunter". Wszystko koncentruje się wokół czerwieni. Nie jest to jednak gwiazdorska czerwień dywanów, lecz bardziej artystyczna, z włosami ciemniejszymi u nasady, częściowo odrośniętymi. SPICE jest artystyczny, jak i naturalny. Włosy mają długość do ramion, są puszyste i naturalnie kręcone. Pasujący do Spice makijaż jest radosny, kolorowy, eksperymentalny, ale nieprzesadzony.

Strzyżenie

- długość do ramion

- naturalnie kręcone

- cieniowane

- dopuszczalne krótsze włosy z tyłu

Kolor

- intensywna rubinowa czerwień

- inspirowany naturą

- własnoręcznie stworzony wizerunek

- włosy ciemniejsze u nasady, nieco odrośnięte

Dowiedz się więcej na temat: fryzury

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje