Reklama

Reklama

Gdy już schudnę, to...

Gdy wreszcie uda mi się schudnąć, kupię sobie tę obcisłą sukienkę, te spodnie-biodrówki, no i tę seksowną bieliznę - myślisz wpatrzona w sklepowe wystawy.

Swoją nadwagę i obfite kształty traktujesz jako stan przejściowy, ale i ulgowy. Wychodzisz z założenia, że skoro jeszcze nie masz wymarzonej figury, nie musisz jakoś specjalnie dbać o swoje krągłości, których chcesz się przecież raz na zawsze pozbyć. Maskujesz je w luźnych ciuchach albo wciskasz w zbyt dopasowane, jakby to miało przyspieszysz ostateczną rozprawę ze zbędnymi kilogramami. Nie możesz już patrzeć na swoje rzeczy w szafie - wiele byś dała za to, aby w ich miejsce natychmiast pojawiły się o kilka rozmiarów mniejsze.

Reklama

Póki co wkładasz na siebie cokolwiek, byle tylko jakoś wyglądać. Nie masz zamiaru sprawić sobie czegoś nowego, bo jesteś przekonana, że z obecną figurą we wszystkim będziesz wyglądać fatalnie. Do pielęgnacji też nie przywiązujesz większej wagi, odkładając wszelkie zabiegi upiększające na czas, kiedy będziesz już szczupła. Wtedy pomyślisz o ujędrnianiu i wygładzaniu swojego odchudzonego ciała.

Zadbane kobiety o krągłych kształtach to niestety rzadkość. Zwykle pełniejszą figurę traktuje się po macoszemu - bez zbędnej troski i uwagi, za to z nadzieją, że szybko się jej pozbędziemy. Mało która z pulchnych pań potrafi polubić swoje ciało takim, jakie ono jest, dostrzec jego zalety i podkreślać je na co dzień. Pełny biust można przecież wyeksponować głębokim dekoltem, a krągłe pośladki odpowiednim krojem spodni czy spódnicy. Wypielęgnowana skóra też będzie twoim wielkim atutem, pod warunkiem że zadbasz o nią teraz, a nie dopiero wtedy, gdy schudniesz.

A jeśli wcale nie schudniesz? Nic nie szkodzi - jeśli spodobasz się sama sobie i zaczniesz to pokazywać, kilka kilogramów w tę czy tę stronę nie będzie stanowiło żadnego problemu. Grubsze kobiety też mogą świetnie wyglądać. Mężczyźni coś na ten temat wiedzą...

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: schudła

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje