Reklama

Reklama

Hindusko-Chińskia sztuka radości z zapachem brzoskwini i mango!

Chiński smok ocierający się o Twoją nogę i hinduskie bóstwo masujące Twoje ciało każdą ze stu rąk miksturą z uwodzących zapachem mango i brzoskwini… Myślisz, że to tylko sen, który przyśnił Ci się w tęsknocie za wakacjami? Nic z tych rzeczy! Zabierz pod prysznic peeling Brzoskwinia&Mango, a następnie nałóż na ciało rewitalizujące masło. W otoczeniu cudownej woni brzoskwini i mango poczujesz się niczym roztańczony aktor Bollywood lub bohater filmów kung-fu. Twoja skóra zabrzoskwini się świeżością i poczuje potężne mango odmładzających witamin i minerałów. Tylko nie mów, że nie spróbujesz…

Rewitalizujące masło do ciała Brzoskwinia&Mango

Masło brzoskwinia i mango to jakby wmasować w ciało odżywienie i świeżość w czystej postaci. Tak działa niezwykłe połączenie naturalnych olejków owocowych, którymi nasycony jest kosmetyk i zawartych w nich cennych składników odżywczych oraz witamin: A, E i F.  Nowe wygodne opakowanie otwierane z góry pozwoli Ci sięgać po kosmetyk z szybkością mistrza kung-fu.

Cena: 14,90 zł/ 200 ml

Reklama

Mini peeling do ciała Brzoskwinia&Mango

Peeling brzoskwinia i mango to przeplatające się między sobą żywioły oczyszczenia, odświeżenia i odmłodzenia. Tak działa zawarta w nich mikstura cennych witamin A, E i F oraz naturalnych drobinek peelingujących zanurzonych w delikatnym żelu, które doskonale usuwają zanieczyszczenia i martwe komórki naskórka. Ten egzotyczny miks pozostawia twoje ciało idealnie oczyszczone i wygładzone, a skórę miękką i delikatną jak u hinduskiej bogini. Wibrujący zapach owoców pobudza do działania.

Cena: 4,99 zł / 120 ml

INTERIA.PL/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: peeling | balsam

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy