Idealna fryzura pod czapkę na jesień - z BaByliss Paris to proste!

Chłodne i wietrzne jesienne miesiące to najwyższa pora, aby pomyśleć nie tylko o odpowiedniej pielęgnacji włosów, ale również o fryzurze, która najlepiej sprawdzi się w niesprzyjających warunkach pogodowych. Marka BaByliss Paris przychodzi z pomysłem i rozwiązaniem problemu jesiennego nieładu na głowie! Poznaj nową lokówkę C440E z linii CREATIVE, która stworzy idealną stylizację na tę porę roku.

Dzięki lokówce BaByliss stworzysz piękne fryzury
Dzięki lokówce BaByliss stworzysz piękne fryzurymateriały prasowe

Jesienią wszystkie zmagamy się z podobnym dylematem -  nie zakładać czapki w obawie o stan naszej fryzury, czy jednak poświęcić perfekcyjny wygląd i postawić na odpowiednią ochronę naszego organizmu przed zimnem?

Często po zdjęciu nakrycia głowy, włosy elektryzują się i zmniejszają swoją objętość. Jednym słowem naprawdę ciężko jest je doprowadzić do porządku. Co więc zrobić, kiedy czapka na stałe zagości w naszych codziennych stylizacjach?

Przede wszystkim należy postawić na dziewczęce rozwiązania, czyli fryzurę, które idealnie skomponuje się z każdym nakryciem głowy. Nowa owalna lokówka C440E z linii CREATIVE od BaByliss Paris pomoże Ci w kilka chwil stworzyć piękne loki, dopasowując się jednocześnie do twoich indywidualnych potrzeb i upodobań.

Z lokówką C440E od BaByliss Paris stworzysz nieregularne fale, które idealnie dopełnią Twój jesienny look. Po zdjęciu czapki, wystarczy, że przeczeszesz je ręką, aby w pełni powróciły do swej pierwotnej sprężystości i objętości. Złota ceramiczna powłoka daje Ci pewność maksymalnej ochrony włosów przed wysoką temperaturą oraz gwarancję idealnego poślizgu, dzięki czemu fryzurę wykonasz naprawdę w kilka chwil. Lokówka jest dopasowana do stylizacji każdego rodzaju włosów, ponieważ posiada aż trzy stopnie nagrzania płytek: 160°C dla cienkich i delikatnych, 180°C dla normalnych oraz 200°C dla wymagających i grubych kosmyków.

Lokówka C440E LR
Lokówka C440E LRmateriały prasowe

Poznaj nową owalną lokówkę BaByliss Paris C440E z linii CREATIVE i zapomnij o jesiennym nieładzie na głowie!

Owalna lokówka BaByliss C440E z linii CREATIVE

Sugerowana cena detaliczna: 199 zł

INTERIA.PL/materiały prasowe
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas