Jak anyż pomaga pozbyć się zmarszczek?

Zmarszczki są normalnym objawem starzenia się skóry i wszyscy prędzej czy później zauważą je u siebie. Co prawda zmarszczki nie oznaczają  końca świata, ale jeżeli istnieje prosty sposób, aby się ich pozbyć, to chyba każdy chciałby spróbować.

article cover
© Photogenica
© Photogenica

Jeśli uważasz, że inwazyjne zabiegi chirurgiczne są jedynym sposobem, aby twoja skóra znów wyglądała młodo, mylisz się. Istnieje kilka naturalnych środków, które mogą zmniejszyć widoczność zmarszczek i dają znacznie bardziej młodzieńczy i promienny wygląd. Opóźniają również procesy starzenia się skóry, dzięki czemu, zmarszczki powstają znacznie wolniej  Najlepszą rzeczą jest jednak to, że te środki są całkowicie naturalne, zdrowe i tanie i każdy może sobie na nie pozwolić.

Dziś przedstawiamy przeciwzmarszczkowy  preparat, do przygotowania którego  potrzebujesz jedynie nasion anyżu i wody.

Składniki

© Photogenica

Garść nasion anyżu

1 szklanka wody

Jak przygotować preparat:

Zagotuj wodę w małym garnku i dodaj nasiona anyżu. Odstaw naczynie na bok do ostygnięcia, a w tym czasie napar nabierze cudownych właściwości. Następnie należy odcedzić płyn i przelać go do szczelnie zamykanego pojemnika.

Jak stosować preparat?

© Photogenica

Codziennie rano przetrzyj twarz wacikiem nasączonym preparatem, zwracając szczególną uwagę na obszary, gdzie występują zmarszczki lub te okolice, gdzie zmarszczki tworzą się najczęściej (okolice pod oczami, wokół ust i czoło). Po tygodniu zaczniesz zauważać pierwsze efekty. Będziesz zaskoczona, jak skuteczne działanie zapewni napar z anyżu.

Anyż można znaleźć w prawie każdym sklepie spożywczym. Nie ma znaczenia, czy używasz anyżu mielonego, kruszonego czy w całości, wszystkie dobrze działają na skórę.

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas