Reklama

Kąpiel, która rozgrzeje i...

Wykorzystaj dobrze czas spędzony w wannie i do wody dodaj kilka odpowiednich składników. Wiele zyskasz

1 ...wygładzi skórę

Pomogą w tym sole kąpielowe bogate w niezbędne dla skóry pierwiastki: magnez, wapń, jod oraz mikroelementy. Uwalniają ją od zanieczyszczeń i odtruwają. Ze względu na lekkie właściwości wysuszające najlepsze są dla osób o skórze tłustej i normalnej oraz tej ze skłonnością do cellulitu.

2 ...natłuści ciało

A to za sprawą olejków, idealnych właśnie do przesuszonego i szorstkiego naskórka. Tworzą one na nim cienką, lipidową warstwę zapobiegającą wysuszeniu. Dzięki temu skóra zyskuje jędrność, gładkość i ukojenie. Doskonałe są te z zawartością nawilżających i wygładzających olejów roślinnych z kokosa, kiełków pszenicy oraz olejków eterycznych.

3 ...doda energii

Lubisz kąpiel w pianie? Do wody dodawaj gęste, kremowe płyny z wyciągiem z pomarańczy, kokosa czy rozgrzewającego imbiru. Ich intensywny zapach przepędzi zmęczenie, a dodatek roślinnych wyciągów i olejków uelastyczni i nawilży skórę.

Pamiętaj o...

- Kąpiel nie może być długa (do 20 min), a woda gorąca, bo naskórek się przesuszy. - Wszelkie dodatki (np. sole) wrzucaj do wanny podczas nalewania wody. - Po wyjściu z kąpieli delikatnie osusz się ręcznikiem. Nie trzyj ciała zwłaszcza wtedy, gdy do kąpieli dolałaś olejek, aby nie zniszczyć natłuszczającej warstwy na skórze.

Chwila dla Ciebie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama