Reklama

Reklama

Kąpiel, która rozgrzeje i...

Wykorzystaj dobrze czas spędzony w wannie i do wody dodaj kilka odpowiednich składników. Wiele zyskasz

1 ...wygładzi skórę

Pomogą w tym sole kąpielowe bogate w niezbędne dla skóry pierwiastki: magnez, wapń, jod oraz mikroelementy. Uwalniają ją od zanieczyszczeń i odtruwają. Ze względu na lekkie właściwości wysuszające najlepsze są dla osób o skórze tłustej i normalnej oraz tej ze skłonnością do cellulitu.

2 ...natłuści ciało

A to za sprawą olejków, idealnych właśnie do przesuszonego i szorstkiego naskórka. Tworzą one na nim cienką, lipidową warstwę zapobiegającą wysuszeniu. Dzięki temu skóra zyskuje jędrność, gładkość i ukojenie. Doskonałe są te z zawartością nawilżających i wygładzających olejów roślinnych z kokosa, kiełków pszenicy oraz olejków eterycznych.

3 ...doda energii

Lubisz kąpiel w pianie? Do wody dodawaj gęste, kremowe płyny z wyciągiem z pomarańczy, kokosa czy rozgrzewającego imbiru. Ich intensywny zapach przepędzi zmęczenie, a dodatek roślinnych wyciągów i olejków uelastyczni i nawilży skórę.

Pamiętaj o...

- Kąpiel nie może być długa (do 20 min), a woda gorąca, bo naskórek się przesuszy. - Wszelkie dodatki (np. sole) wrzucaj do wanny podczas nalewania wody. - Po wyjściu z kąpieli delikatnie osusz się ręcznikiem. Nie trzyj ciała zwłaszcza wtedy, gdy do kąpieli dolałaś olejek, aby nie zniszczyć natłuszczającej warstwy na skórze.

Chwila dla Ciebie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje