Reklama

KLAPP REGULATING BLACK MASK

Maska KLAPP Regulating Black Mask w swoim składzie zawiera aktywowany węgiel, ekstrakt z rumianku oraz mech koralowy. Dzięki właściwościom regulująco, detoksykująco, pielęgnacyjnym pozostawi skórę wypoczętą, nawodnioną i gładką. Dodatkowo świetnie odmładza i oczyszcza skórę - tłumaczy Anna Drobnik, kosmetolog i szkoleniowiec marki KLAPP Cosmetics.

Co znaczy "aktywny?". Jest to węgiel w najczystszej postaci, który został podgrzany w taki sposób, że wykształcił w sobie wiele małych szczelin, czy tez "porów", w których udaje mu się uwięzić nieczystości i chemikalia. Można powiedzieć, że aktywnie pomaga pozbyć się toksyn.

- Aktywowany węgiel w kosmetyce słynie ze swoich detoksykujacych właściwości. Doskonale radzi sobie z przyciąganiem i wchłanianiem toksyn, nadmiaru sebum czy też zrogowaciałego naskórka. Ponadto wykazuje działanie rozjaśniające, kojące, przeciwzapalne i antybakteryjne. Nie narusza bariery ochronnej skóry, stąd staje się łagodny w zastosowaniu - mówi Anna Drobnik. 

Reklama

Klapp Regulating Black Mask

Maska regulacyjna i nawilżająca, zmniejsza zmarszczki mimiczne i sprawia, że skora jest promienna i czysta. Idealne dla cery problematycznej po 30 roku życia. Wyrównuje utratę nawilżenia i uwalnia skórę od substancji szkodliwych. Działa detoksująco i absorbuje nadmierną ilość sebum. Wyprodukowana z substancji roślinnych i mineralnych, aktywny węgiel działa jak magnes przyciągając bakterie, substancje trujące, zanieczyszczenia, pozostałości sebum z powierzchni skory.

Substancje aktywne: aktywny węgiel, olej kokosowy, ekstrakt z rumianku, mech koralowy. 

materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy