Klorane z organicznym lnem

Botanicy i farmaceuci Klorane wybrali len z gatunku Linum usitatissimum L., roślinę zwiewną i delikatną, z uwagi na obficie zawarte w niej rozpuszczalne śluzy roślinne. Te substancje, niczym naturalne rusztowanie, wzmacniają włosy i zamykają ich łuski, a tym samym zwiększają objętość i sprężystość całych pasm.

Szampon z organicznym Lnem KLORANE - objętość dla włosów cienkich
Szampon z organicznym Lnem KLORANE - objętość dla włosów cienkichINTERIA.PL/materiały prasowe

Ekstrakt z lnu, o wysokiej zawartości składników aktywnych, został naukowo przebadany. Okazało się, że rozpuszczalne włókna roślinne lnu posiadają cenne właściwości kapilarne, dzięki czemu tworzą naturalną podporę nadając włosom natychmiastową i trwałą objętość od samej nasady. Włosy stają się pogrubione, sprężyste i jednocześnie lekkie i elastyczne.

Organiczny Ekstrakt z lnu dla objętości włosów  - uzupełniające się dermokosmetyki

Obok delikatnie oczyszczającego i pogrubiającego szamponu w tej linii Klorane znajdziemy odżywkę potęgującą efekt objętości. Formuła dodatkowo pozwala na odpowiednią pielęgnację - uławia rozczesywanie i pozostawia włosy lekkie i sprężyste.

Szampon z organicznym Lnem KLORANE - objętość dla włosów cienkich

Szampon o wysokiej tolerancji delikatnie oczyszcza włosy, chroni je i pogrubia. Formuła z Lnem, wybranym ze względu na wysoką zawartość śluzów roślinnych jako prawdziwe naturalne wzmocnienie, nadaje włosom objętość od nasady. Włosy pozostają sprężyste i pełne objętości. Zmysłowa formuła szamponu zawiera 86% składników pochodzenia naturalnego. Biodegradowalna formuła (OECD 301B). Butelka pochodzi z recyklingu i podlega recyklingowi. Bez środków powierzchniowo czynnych zawierających siarczany, silikonów i oleju mineralnego.

Cena:   33 zł / 200 ml , 52 zł / 400 ml

Odżywka z ORGANICZNYM LNEM KLORANE - objętość dla włosów cienkich

Naturalna odżywka z ORGANICZNYM Lnem rozplątuje włosy bez obciążania oraz nadaje im kształt i objętość od nasady. Natychmiastowo, włosy pozostają sprężyste oraz pełne objętości. Idealne uzupełnienie pielęgnacji włosów cienkich i pozbawionych objętości. Zawiera 95% składników pochodzenia naturalnego. Biodegradowalna formuła (OECD 301B). Nie zawiera silikonów i oleju mineralnego. Tuba pochodzi z recyklingu.

Cena:   45 zł / 200 ml  

INTERIA.PL/materiały prasowe
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas