Reklama

Lifting zatrzymuje czas

Lifty kosmetyczne wyhamują niektóre objawy starzenia się. To jedne z najbardziej standardowych działań przeciwzmarszczkowych.

Podczas miniliftu najpierw zgodnie z przebiegiem mięśni nakłada się maseczkę bardzo silnie napinającą skórę. Zastygając pobudza ona mięśnie do delikatnych drgań. Druga faza zabiegu polega na odżywianiu pobudzonej skóry, która łatwo chłonie odpowiednie substancje. Eksfoliacja kwasami owocowymi to pobudzenie fibroblasty do produkcji kolagenu. W ten sposób znacznie poprawia się nawilżenie skóry, która po takiej kuracji jest gładsza, jędrniejsza, młodsza i ładniej zabarwiona. Bezpośrednio po zabiegu na skórę nakłada się czynne, odżywcze preparaty, działające odmładzająco i odżywczo.

Reklama

Seria liczy ok. 5 zabiegów prowadzonych przy coraz bardziej stężonych kwasach. Oxygen lift jest odświeżaniem skóry za pomocą zestawu zmikronizowanych witamin A i E, skutecznie zwalczających procesy starzenia. Do walki ze zmarszczkami używa się też igieł podłączonych do źródła prądu. Podczas zabiegu ridulizy, wprowadza się je pod skórę. Igły przepuszczają impulsy elektryczne, tkanka wokół zmarszczek jest pobudzana. W miejscu nakłucia przesuwa się osocze krwi, a zmarszczka wypełnia się naturalnym organicznym płynem (limfą).

Seria takich zabiegów daje trwałe efekty, usuwa całkowicie drobne zmarszczki i znacznie spłyca te głębsze. W przeciwieństwie do wstrzykiwania kolagenu, nie wprowadza się tutaj obcych substancji, które mogą zostać odrzucone przez skórę.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: lifting

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama