Linia na bazie włókien Lnu od KLORANE

Laboratoria KLORANE wybrały odmianę lnu Linum usitatissimum L., ze względu na jej bogactwo w substancje kleiste: prawdziwą naturalną podporę, która wzmacnia i nadaje włosom objętość już od nasady. Włosy stają się pogrubione, sprężyste i lekkie.

Linia na bazie włókien Lnu od KLORANE
Linia na bazie włókien Lnu od KLORANE INTERIA.PL/materiały prasowe

Szampon na bazie włókien Lnu

Oczyszcza włosy, dodaje im objętości, sprężystości i lekkości.

Wyjątkowo lekka formuła wzbogacona we włókna Lnu myje i ułatwia rozczesywanie, nie obciążając włosów. Włosy wzmocnione od nasady aż po same końce sprawiają, że fryzura naturalnie się układa i nie traci objętości.

Szampon przeznaczony do włosów cienkich i pozbawionych objętości. Dzięki lekkiej formule bez  składników obciążających,  oczyszcza i ułatwia rozczesywanie nie obciążając włosów.

Sposób użycia: Nakładać na wilgotne włosy, spienić, dokładnie spłukać. Dla uzyskania najlepszych rezultatów zastosować Balsam na bazie włókien lnu. Wystarczy jedno mycie.

Produkt przebadany dermatologicznie.

Cena: 54,20 zł / 400 ml

Balsam na bazie włókien Lnu

Wyjątkowo lekka formuła i objętość XXL. Włosy są łatwiejsze w rozczesywaniu i na długo zachowują kształt oraz objętość od nasady aż po same końce.

Dzięki nieobciążającej formule balsam błyskawicznie ułatwia rozczesywanie włosów, nadaje im kształt oraz objętość od nasady aż po same końce. Wzmocnione włosy zyskują nie tracą objętości, są lekkie i elastyczne.

Sposób użycia: Umyć włosy Szamponem na bazie włókien lnu, następnie spłukać, usunąć nadmiar wody i nałożyć Balsam na bazie włókien lnu, pozostawić na 2-3 minuty, spłukać.

Produkt przebadany dermatologicznie.

Cena: 44,90 zł / 200 ml

Odżywka bez spłukiwania na bazie włókien Lnu

Odżywka w sprayu unosi włosy u nasady, natychmiastowo dodając im objętości.
Ułatwia układanie fryzury.

Odżywka bez spłukiwania na bazie włókien Lnu pielęgnuje włosy i pomaga w stylizacji fryzury. Unosi włosy u nasady natychmiastowo zwiększając ich objętość. Nie usztywnia włosów i nie powoduje szybszego przetłuszczania się. Włosy pozostają elastyczne, lekkie i dobrze się układają.

Sposób użycia: Po umyciu rozpylić na osuszone ręcznikiem włosy, szczególnie u nasady. Nie spłukiwać. Ułożyć włosy. Odżywka może być również stosowana na suche włosy w celu nadania im objętości i puszystości.

Produkt przebadany dermatologicznie.

Cena: 37,90 zł / 125 ml

Dostępne w aptekach.

INTERIA.PL/materiały prasowe
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas