Reklama

Reklama

Modne fryzury - postaw na ozdoby

Dzięki kolorowym kwiatom, błyszczącym cyrkoniom i stylowym opaskom nawet najprostsze uczesanie stanie się wyjątkowe. Prezentujemy modne fryzury na ślub, wesele i przyjęcie.

Romantyczny splot

Tego potrzebujesz: kwiatu, gumki albo przyrządu do robienia koków, wsuwek.

Jak to zrobić: zwiąż włosy w kucyk, zakręć je wokół gumki i upnij lub sczesz pasma na prawą stronę i przełóż je przez oczko przyrządu do koków. Zakręć włosy w kierunku głowy (koczek sam się ułoży), połącz haczyki przyrządu. Wepnij kwiat.

Wysoki kok

Tego potrzebujesz: biżuteryjnych kwiatków, wypełniacza do koka, wsuwek.

Jak to zrobić: zbierz włosy na czubku głowy. Przełóż je przez wypełniacz do koków i rozłóż na nim kucyk. Resztę włosów owiń wokół wypełniacza i upnij wsuwkami. Ozdób kok.

Reklama

Elegancki węzeł

Tego potrzebujesz: perełek do włosów, dopinanej grzywki, spinki unoszącej włosy, wypełniacza do koka, wsuwek.

Jak to zrobić: wyprostuj włosy, sczesz do tyłu i doczep grzywkę. Pasma na czubku głowy unieś specjalną spinką. Zrób kucyk, rozprowadź go na wypełniaczu. Owiń wokół niego włosy i upnij. Ozdób węzeł.

Miękkie loki

Tego potrzebujesz: biżuteryjnej przepaski à la diadem, papilotów.

Jak to zrobić: zakręć lekko wilgotne włosy na papiloty. Po wysuszeniu, przeczesz pasma szczotką spryskaną lakierem. Wygładź włosy na czubku głowy i załóż opaskę.

Zmysłowe fale

Tego potrzebujesz: koronkowej bądź tiulowej przepaski, wałków do włosów.

Jak to zrobić: suche pasma zakręć na wałki. Po 20 minutach zdejmij je i roztrzep loki palcami. Wygładź włosy na czubku głowy i załóż przepaskę pasującą do sukni. Gumkę z tyłu opaski ukryj pod włosami.

Dziewczęcy warkocz

Tego potrzebujesz: wianka, warkocza-opaski z gumką, wsuwek.

Jak to zrobić: opleć warkocz wiankiem z kwiatów i załóż na rozpuszczone, sczesane do tyłu włosy. Wydzielaj grube pasma, zawijaj je na gumce z tyłu "warkoczowej" opaski i od razu podpinaj spinkami. Zwróć uwagę, by pasma dokładnie ukrywały gumkę. Wypuść kilka niewielkich kosmyków przy twarzy.

Klasyczny banan

Tego potrzebujesz: trzech kwiatków, grzebienia wypełniającego, wsuwek.

Jak to zrobić: sczesz włosy na prawą stronę. Unieś je i na wysokości ucha wepnij w nie grzebień wypełniający. Zakręć pasma na grzebieniu do środka, aż do nasady włosów. Całość umocuj wsuwkami. Na koniec powpinaj wzdłuż koka kwiatki.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje