Reklama

Reklama

Modne fryzury - postaw na ozdoby

Dzięki kolorowym kwiatom, błyszczącym cyrkoniom i stylowym opaskom nawet najprostsze uczesanie stanie się wyjątkowe. Prezentujemy modne fryzury na ślub, wesele i przyjęcie.

Romantyczny splot

Tego potrzebujesz: kwiatu, gumki albo przyrządu do robienia koków, wsuwek.

Reklama

Jak to zrobić: zwiąż włosy w kucyk, zakręć je wokół gumki i upnij lub sczesz pasma na prawą stronę i przełóż je przez oczko przyrządu do koków. Zakręć włosy w kierunku głowy (koczek sam się ułoży), połącz haczyki przyrządu. Wepnij kwiat.

Wysoki kok

Tego potrzebujesz: biżuteryjnych kwiatków, wypełniacza do koka, wsuwek.

Jak to zrobić: zbierz włosy na czubku głowy. Przełóż je przez wypełniacz do koków i rozłóż na nim kucyk. Resztę włosów owiń wokół wypełniacza i upnij wsuwkami. Ozdób kok.

Elegancki węzeł

Tego potrzebujesz: perełek do włosów, dopinanej grzywki, spinki unoszącej włosy, wypełniacza do koka, wsuwek.

Jak to zrobić: wyprostuj włosy, sczesz do tyłu i doczep grzywkę. Pasma na czubku głowy unieś specjalną spinką. Zrób kucyk, rozprowadź go na wypełniaczu. Owiń wokół niego włosy i upnij. Ozdób węzeł.

Miękkie loki

Tego potrzebujesz: biżuteryjnej przepaski à la diadem, papilotów.

Jak to zrobić: zakręć lekko wilgotne włosy na papiloty. Po wysuszeniu, przeczesz pasma szczotką spryskaną lakierem. Wygładź włosy na czubku głowy i załóż opaskę.

Zmysłowe fale

Tego potrzebujesz: koronkowej bądź tiulowej przepaski, wałków do włosów.

Jak to zrobić: suche pasma zakręć na wałki. Po 20 minutach zdejmij je i roztrzep loki palcami. Wygładź włosy na czubku głowy i załóż przepaskę pasującą do sukni. Gumkę z tyłu opaski ukryj pod włosami.

Dziewczęcy warkocz

Tego potrzebujesz: wianka, warkocza-opaski z gumką, wsuwek.

Jak to zrobić: opleć warkocz wiankiem z kwiatów i załóż na rozpuszczone, sczesane do tyłu włosy. Wydzielaj grube pasma, zawijaj je na gumce z tyłu "warkoczowej" opaski i od razu podpinaj spinkami. Zwróć uwagę, by pasma dokładnie ukrywały gumkę. Wypuść kilka niewielkich kosmyków przy twarzy.

Klasyczny banan

Tego potrzebujesz: trzech kwiatków, grzebienia wypełniającego, wsuwek.

Jak to zrobić: sczesz włosy na prawą stronę. Unieś je i na wysokości ucha wepnij w nie grzebień wypełniający. Zakręć pasma na grzebieniu do środka, aż do nasady włosów. Całość umocuj wsuwkami. Na koniec powpinaj wzdłuż koka kwiatki.

Dowiedz się więcej na temat: modne fryzury | fryzury | ozdoby | modna fryzury

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje