Reklama

Reklama

My chcemy się ich pozbyć. One chcą je mieć!

W każdym kraju uznaje się co innego za piękne. Na przykład Koreanki zwariowały ostatnio na temat worków pod oczami. Każda chce je mieć. Wykorzystują to klinki chirurgii plastycznej, które proponują już takie zabiegi.

Podczas gdy w Europie kobiety wydają duże pieniądze, by usunąć sobie worki pod , to w Korei panuje całkowicie inny trend. Im większe - tym lepiej.

Naklej sobie worki

Ta kobieta, której nie stać na zabieg, próbuje pomóc sobie specjalnym makijażem. W ten sposób próbuje oszukać innych, że worki pod oczami ma. Powstały nawet specjalne, które odpowiednio przytrzymują skórę, by sprawiała wrażenie tworzenia się popularnych worków. Umieszcza się je pod dolną powieką i są praktycznie niewidoczne.

Naucz się z YouTube

Nowy trend z Korei nazywa się "aegyo sal", w tłumaczeniu "śmiejące się oko". I jak twierdzą miejscowe kobiety nadaje oku bardziej dziewczęcy i przyjazny wyraz. Na portalu YouTube można już nawet znaleźć odpowiednie instrukcje, jak można cienką, elastyczną naklejkę umieścić pod okiem, by dawała jeszcze lepsze efekty.

Reklama

INTERIA.PL/ PAP Life
Dowiedz się więcej na temat: uroda | piękno | oczy | moda

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy