Mydło Protex Herbal, Colgate-Palmolive Poland

Protex Herbal to mydło w kostce, które łączy antybakteryjną recepturę z kompozycją naturalnych ziół, dzięki czemu zapewnia skórze odpowiednią pielęgnację oraz ochronę antybakteryjną.

Mydło antybakteryjne Protex Herbal
Mydło antybakteryjne Protex Herbal.

- Zielona herbata zawiera polifenole, które chronią przed działaniem wolnych rodników, mają silne właściwości antyutleniające, dzięki czemu zapobiegają powstawaniu przedwczesnych zmarszczek, ponadto mają działanie bakteriobójcze, ściągające i przeciwzapalne.
- Nagietek chroni wrażliwą skórę, regeneruje i dezynfekuje, przynosi ulgę w przypadku ropnych i trądzikowych zmian skóry.
- Olejek z drzewa herbacianego to silny antyseptyk, ma działanie przeciwzapalne i bakteriobójcze, ułatwia gojenie się ran i blizn. Używany przy leczeniu trądziku, pęcherzy, oparzeń (w tym słonecznych) i wysypki.
- Tymianek ma silne działanie bakteriobójcze, ściągające, przeciwgrzybicze i przeciwzapalne, chroni skórę przed zanieczyszczeniami, zapewnia miły zapach.
- Rozmaryn działa kojąco i odświeżająco, pobudza ukrwienie oraz działa antyseptycznie i przeciwutleniająco, przyspiesza gojenie się skóry, ma właściwości aromaterapeutyczne, jego zapach ma działanie relaksujące.

Mydło antybakteryjne Protex Herbal jest niezbędnym środkiem pielęgnacyjnym dla wszystkich, którzy mają problemy z cerą. Doskonale oczyszcza skórę, zapewniając jej jednocześnie odpowiednią pielęgnację i ochronę. Mogą go używać osoby młode z problemami skóry, jak również starsze, u których odporność na bakterie jest osłabiona. Jasnozielony kolor i delikatny ziołowy zapach podkreślają właściwości wariantu.

Mydło Protex Herbal uzupełniło serię mydeł Protex, w skład której dotychczas wchodziły mydła Protex Ultra, Protex Fresh i Protect Cream.

Cena: opakowanie 100 g, 2,19 zł.

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas