Reklama

Reklama

Najmodniejszy manikiur w tym sezonie? Graficzny frencz!

Klasyczne, stonowane kolory w tym roku idą w zapomnienie - najmodniejszy manikiur to bowiem ten, który przykuwa wzrok śmiałym łączeniem barw i nietuzinkowymi wzorkami. Wśród dominujących obecnie trendów na szczególną uwagę zasługuje wariacja na temat uniwersalnego frencza. W nowej odsłonie został on wzbogacony o graficzne kolorowe akcenty.

Zarówno na pokazach mody, jak i w mediach społecznościowych królują obecnie maksymalizm i eksperymentowanie z wyglądem. Nic w tym dziwnego - po wielu miesiącach spędzonych w izolacji jesteśmy spragnione zmian i odświeżenia swojego wizerunku. A jako że nadchodzi wiosna, okazja ku temu zdaje się idealna. Podczas gdy sezonowa aktualizacja garderoby wymaga czasu i wysiłku, bodaj najprostszym sposobem na dodanie sobie animuszu jest wyrazisty manikiur. Geometryczne wzory, brokat i kontrastowe zestawienia kolorów - oto wiodące trendy 2021 roku.

Reklama

Szczególnie interesującą tendencją sezonu jest wariacja na temat klasycznego frencza. Dyskretny manikiur, którego charakterystyczną cechą jest połączenie dwóch kolorów - neutralnego odcienia różu lub beżu na całej płytce paznokcia oraz bieli na wystających poza opuszki palców półksiężycach - od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Doceniamy go ze względu na elegancki wygląd oraz fakt, że pasuje niemal do każdej stylizacji. W tym sezonie miłośniczki frencza, którym marzy się odświeżenie wyglądu, powinny skusić się na jego fantazyjną, graficzną wersję.

Dowiedz się więcej na temat: manicure

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje