Nawilżająca mgiełka Summer Protect marki Anwen

Preparat jednocześnie pielęgnuje i chroni włosy przed promieniami słonecznymi, wiatrem i słoną, morską wodą. Zawiera fotostabilne filtry UVA i UVB, zapewniające szeroką ochronę przed słońcem na poziomie SPF 10.

Nawilżająca mgiełka Summer Protect marki Anwen
Nawilżająca mgiełka Summer Protect marki Anwenmateriały prasowe

Dodatki naturalnych olejów z pestek malin i kiełków pszenicy pozwalają zwiększyć ochronę, działając jak naturalne filtry, a przy tym jednocześnie wygładzając i odżywiając włosy. Sok z aloesu oraz panthenol poprawiają ich elastyczność i odporność, a witamina E, która jest silnym antyoksydantem zwalcza wolne rodniki.

Mgiełka dodatkowo dogłębnie nawilża włosy. Innowacyjny składnik Hyaloveil-P® wbudowuje się w ich strukturę, intensywnie i długotrwale je nawadniając. Cóż to za tajemniczy kompleks kryje się pod ta nazwą? Współzałożycielka marki - Anna Kołomycew wyjaśnia: jest to pochodna kwasu hialuronowego wyższej klasy (coś jakby ferrari wśród nawilżaczy), który dzięki swojej budowie lepiej wnika w głąb włosów i utrzymuje się w nich na dłużej. Każda cząsteczka kwasu hialuronowego potrafi związać nawet 250 cząsteczek wody.

Jak stosową mgiełkę?

Wstrząśnij buteleczką, a następnie rozpyl płyn równomiernie na całe włosy - od nasady aż po końcówki. Możesz potem wygnieść je palcami, co nada im plażowy look z delikatnymi falami.  Rytuał możesz stosować na suchych lub/i wilgotnych włosach. Jest on jednocześnie praktyczny - chroni i stylizuje fryzurę oraz przyjemny - cudowny zapach daje odczucie orzeźwienia. Mgiełka nadaje się również jako nawilżający podkład pod olej, bo zabieg olejowania zawsze powinno się przeprowadzać na zwilżonych włosach.

INTERIA.PL/materiały prasowe
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas