Reklama

Neony - zimowy zastrzyk energii

Różowe włosy, limonkowe kreski na powiekach - choć o lecie możemy pomarzyć, w mediach społecznościowych aż roi się od gwiazd, które chętnie przełamują tę zimową, urodową rutynę. Czy neony to trend, który zagości z nami na dłużej?

Soczysta, limonkowa zieleń na powiekach Kendall Jenner, turkusowe kreski na powiekach Belli Hadid i różowe włosy i makijaż w tym samym kolorze Cardi B - na Instagramie gwiazdy wpadły w prawdziwy neonowy zawrót głowy.

Czy wyraziste kolory w cukierkowych tonacjach staną się prawdziwym trendem w makijażu? Na pewno do odważnych eksperymentów zachęcać będą trendy fryzjerskie. Kolorowe baleyage, włosy w odcieniu liliowym czy fiołkowym i niezmiennie wyrazisty róż - to bez wątpienia propozycja dla tych, którzy lubią się wyróżniać.

Reklama

Również w makijażu możemy odłożyć na bok subtelności i postawić na mocne jaskrawe akcenty. Miniony rok pokazał, że nawet najodważniejsze pomysły - żółte cienie do powiek - mogą idealnie wtopić się we współczesną estetykę. Zatem niebieska, zielona czy różowa kreska na powiekach nie zdziwi nikogo.

"Eyeliner, to kosmetyk, który potrafi czynić cuda i za jego sprawą można w ciekawy sposób kreować makijaż oka. Wystarczy trochę fantazji" - zapewnia makijażystka Jane Richardson. (PAP Life)


PAP life
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama