Reklama

Reklama

Nowości od Smashbox

Szminka jak lakier? To możliwe! Zobacz, czym jeszcze zaskakuje firma Smashbox!

Trwały blask dzięki nowemu lakierowi do ust be legendary long-wear lip lacquer Firmy Smashbox Cosmetics

Powitaj nową generację pomadki do ust  BE LEGENDARY LONG WEAR LIP LACQUER. To kolejna formuła przekraczająca granice, która zapewnia maksymalnie intensywny kolor o wysokim połysku oraz wyjątkowy komfort przez cały dzień.

Jaki jest sekret najnowszej formuły? Autorskie połączenie trzech elementów 1) żywych pigmentów barwiących, 2) pereł do błyszczącego wykończenia i 3) wzmacniającej witaminy E. Davis nalegał na stworzenie jak najbardziej nasyconego, trwałego koloru poprzez zastosowanie maksymalnej ilości pigmentów barwiących. (Miało to zapewnić jego zdjęciom wysokiej rozdzielczości prawdziwe, żywe kolory.) Po zmieszaniu go z perłami do błyszczącego wykończenia i wzmacniającą witaminą E otrzymujemy aksamitne, przypominające lakier trwałe wykończenie, nie pozostawiające uczucia lepkości czy wysuszenia. 

Reklama

Jedna gładka warstwa zapewni Twoim ustom maksymalne pokrycie kolorem od rana do wieczora. Koniec z blaknięciem koloru i znikaniem pomadki w środku dnia. Koniec z irytującym uczuciem wysuszenia. Teraz Twoje kłopoty z ustami należą do historii. 

Nowy pędzel do twarzy telephoto 3-w-1 Marki Smashbox Cosmetics

IDEA: 1 pędzel, 3 wykończenia!

CO TO JEST:  Wielozadaniowy pędzel z podwójnym włóknem zapewniający perfekcyjne nałożenie pudru (lub płynnego podkładu).   

Jedno kliknięcie: gruby pędzel , idealny do wygładzania, wyrównywania kolorytu i pełnego krycia

Dwa kliknięcia: rzadszy pędzel do średniego krycia

Trzy kliknięcia: pełny pędzel, idealny do lekkiego przypudrowania, wykończenia i uzyskania perfekcyjnego wyglądu twarzy 

Nowa baza photo finish pore minimizing primer Firmy Smashbox Cosmetics

IDEA: Pożegnaj się z porami! Perfekcyjne nałożenie bazy i znaczne natychmiastowe zmniejszenie porów utrzymujące się do 8 godzin.

CO TO JEST: Innowacyjna wielozadaniowa baza z kultowej linii Photo Finish firmy Smashbox tworzy perfekcyjną kanwę do nakładania makijażu przy jednoczesnym zmniejszeniu porów i redukcji efektu błyszczenia. Ta niewysychająca formuła pochłania nadmiar serum przez cały dzień, pozostawiając skórę nieskazitelnie gładką i matową.

Lekka, gładka konsystencja

Działanie matujące

Odporność na działanie potu i wilgoci

Podobnie jak nasze pozostałe produkty, baza ta została przetestowana w naszych studiach, aby zapewnić nieskazitelny wygląd makijażu i zmniejszyć liczbę jego poprawek podczas sesji. Nawet po całym dniu w gorących światłach reflektorów, pomimo działania potu i wilgoci, makijaż nadal wyglądał świeżo, a pory i efekt błyszczenia nie sprawiały problemów. Nasze motto brzmi więc: "Żegnajcie pory! Matowa skóra przez cały dzień!" Można stosować samodzielnie, na lub pod makijaż, bądź też punktowo w celu korekty makijażu. 

Prezentacja kolekcji cherry smoke Z limitowanej edycji firmy Smashbox Cosmetics

IDEA: Przydymione, rubinowe oczy i wiśniowe usta.

CO TO JEST: Kolekcja zaskakujących cieni z limitowanej edycji, w której głębokie odcienie bordo do oczu łączą się z wiśniową czerwienią z limitowanej edycji do ust.

Paleta Cherry Smoke Photo Op Eye Shadow Palette: Nowy efekt tzw. smoky eyes na jesień prosto ze Smashbox Studios! Idealnie zgaszone, zamglone barwy łączą się perfekcyjnie z głębokimi odcieniami wiśni z limitowanej edycji, pozwalając uzyskać nieoczekiwany, wyrazisty wygląd oka.

Pomadka Cherry Smoke: Nadaj wyraz swoim ustom dzięki zachwycającym odcieniom wiśni pomadek z limitowanej edycji Be Legendary Lipstick firmy Smashbox.

 


materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama