Reklama

Reklama

Ocet jabłkowy: Sekret cery idealnej Scarlett Johansson

Amerykańska aktorka Scarlett Johansson zdradziła sekret swojej idealnie gładkiej cery. 29-latka każdego poranka przemywa twarz... octem jabłkowym. "Znakomicie działa na wypryski!" - zapewnia gwiazda.

Wbrew pozorom, nie wszystkie gwiazdy Hollywood korzystają na co dzień z luksusowych kosmetyków i dobrodziejstw medycyny estetycznej.

W wywiadzie dla magazynu "Elle", amerykańska aktorka Scarlett Johansson podzieliła się niezwykłym sekretem swojej urody. - Używam octu jabłkowego zamiast toniku kosmetycznego. To naprawdę skuteczny środek - utrzymuje 29-latka. Urodziwa Scarlett przyznaje, że codzienny rytuał aplikowania produktu spożywczego na twarz może być nieprzyjemny, lecz efekt jest więcej niż zadowalający.

Reklama

Ocet na wypryski

- Znakomicie działa na wypryski! - zachwala gwiazda. Przy okazji trzykrotnie nominowana do Złotego Globu aktorka opowiedziała o swoich ulubionych zapachach. Gwiazda wyznała, że wieczorami lubi rozpylać na dekolt perfumy "Desire" marki Dolce & Gabbana, zaś w ciągu dnia wybiera kwiatowe Bourbon French Parfums. Ponadto Scarlett Johansson wyznała, że sama czasem bawi się w perfumiarza i łączy ulubione zapachy, tworząc własną unikalną kompozycję.

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Johansson Scarlett | gwiazda | ocet owocowy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy