Reklama

Reklama

Oczyszczające płatki, Clearasil Complete

Oczyszczające płatki na wągry Clearasil odblokowują pory ułatwiając substancjom czynnym penetrację do ich wnętrza i działanie antybakteryjne. Są nasączone specjalnym płynem, który nie tylko usuwa istniejące wągry, ale również skutecznie zapobiega powstawaniu nowych.

Walka z trądzikiem i wągrami wymaga systematyczności. Nie pomoże w niej nawet najlepszy preparat jeśli nie będzie regularnie używany. Bo trzeba pamiętać, że najlepsze wyniki w walce z trądzikiem daje profilaktyka, czyli zapobieganie powstawaniu stanu chorobowego i jego zaostrzaniu się. Codzienna pielęgnacja skóry z zastosowaniem kremów, żeli i toników wielu osobom sprawia jednak nie lada problem. Nerwowe działanie rozpoczyna się dopiero wtedy gdy na twarzy już pojawią się wypryski i wągry.

Reklama

Oczyszczające płatki na wągry Clearasil to rozwiązanie, które z pewnością spodoba się młodym ludziom. Niewielkie, okrągłe, nasycone specjalnym płynem płatki po prostu wyjmuje się z pudełka, przeciera twarz i gotowe. Cała operacja zabiera chwilę i jest wyjątkowo prosta, dzięki czemu codzienna pielęgnacja skóry rano i wieczorem staje się znacznie łatwiejsza.

Płatki zawierają także wyciąg z aloesu o działaniu nawilżającym i łagodzącym. Po ich zastosowaniu skóra pozostaje dokładnie oczyszczona i świeża.

Cena: 65 sztuk - 14,99 zł

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje