Reklama

Reklama

Otocz swoje włosy opieką, czyli zimowa pielęgnacja z Pantene Pro-V

Zima to czas, w którym włosy wymagają szczególnej troski. Słota, wiatr, wilgoć i sezon grzewczy sprawiają, że włosy tracą swoją witalność. Stają się matowe, elektryzują się i puszą. Dodatkowo często łamią się i na skutek tego wypadają. Jak sobie z tym radzić?

Zmiana warunków atmosferycznych wpływa nie tylko na wygląd zewnętrzny włosów, ale przede wszystkim na ich zdrowie. Zimą włosy narażone są na osłabienie. Znacznie częściej sięgamy po suszarki, lokówki czy prostownice. Zdarza się, że kilka razy dziennie zmieniamy temperaturę, w której przebywamy. To wszystko wpływa na kondycję włosów - mówi stylistka fryzur Pantene, Agnieszka Płusa.

Włosy tracą gładkość, stają się kruche i podatne na łamanie. Badania ekspertów Pantene Hair Research Institute pokazały, że włosy chronione są przed uszkodzeniami tylko wtedy, gdy ochrona obejmuje zarówno powierzchnię, jak i ich wnętrze. Dlatego też szampon i odżywka Pantene Pro-V Ochrona Przed Wypadaniem Włosów chronią obie warstwy włosów między innymi przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Dwuminutowa Maska Intensywne Wzmocnienie sprawia, że włosy stają się 10 razy odporniejsze* na wypadanie**. Błyskawiczny Tonik Wzmacniający Pantene zapewni włosom dodatkową ochronę i o 40% większą objętość***, którą tak łatwo tracą jesienią.

Reklama

Jaki jest przepis na zdrowe, zadbane i przygotowane na zimę włosy? Przede wszystkim wzmocnienie wewnętrznej struktury włosów poprzez stosowanie kolekcji Pantene Pro-V Ochrona Przed Wypadaniem Włosów. Dzięki niej włosy dzielnie zniosą zimowe wyzwania!

*Wypadanie włosów spowodowane ich łamaniem, efekt po zastosowaniu szamponu + odżywki + maski do spłukiwania w porównaniu do efektu po zastosowaniu szamponu niezawierającego odżywki

** Wypadanie włosów spowodowane ich łamaniem

***W porównaniu do efektu po zastosowaniu szamponu niezawierającego odżywki.

materiały promocyjne

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje