Peeling kawitacyjny – sposób wykonania i efekty dla skóry

Rynek kosmetyczny oferuje już wiele możliwości, dzięki którym nie musimy stosować tradycyjnego peelingu, również w warunkach domowych. Szczególnie doceniają to osoby z problematyczną skórą, którym ciężko jest dostosować tradycyjny peeling, mimo wielu ofert na półkach w drogeriach i aptekach. Masz problemy skórne bądź nie możesz pozbyć się blizn po trądziku? Pomocny może okazać się peeling kawitacyjny

Peeling kawitacyjny działa na skórę twarzy ultradźwiękami
Peeling kawitacyjny działa na skórę twarzy ultradźwiękamimateriały promocyjne

Czym jest i jak działa? Jakich efektów możesz oczekiwać? Jak szybko zobaczysz pierwsze efekty? Co wyklucza zabieg peelingu kawitacyjnego?

Peeling kawitacyjny w domu urządzenie

Peeling kawitacyjny możemy wykonać w zakładzie kosmetycznym, najczęściej będzie to seria zabiegów. Jeżeli jednak nie dysponujesz czasem i obawiasz się kosztów, możesz zainwestować w urządzenie, które umożliwi ci wykonanie zabiegów w warunkach domowych. Ceny wahają się od dziewięćdziesięciu do kilkuset złotych. Najczęściej urządzenie to jest wielofunkcyjne - oczyszcza, pielęgnuje, wygładza, rozjaśnia przebarwienia, złuszcza, wyrównuje koloryt oraz ujędrnia skórę. Jednorazowy wydatek umożliwi ci wykonanie różnych zabiegów bez specjalistycznych kosmetyków, wystarczy zwilżenie twarzy wodą. Nim jednak zdecydujesz się na zakup, warto dowiedzieć się więcej o potrzebach swojej skóry. Wiele cennych rad, znajdziesz na specjalistycznych stronach internetowych, takich jak np. Medicot.

Peeling kawitacyjny w domu

Peeling kawitacyjny działa na skórę twarzy ultradźwiękami. Dochodzi do zjawiska fizycznego zwanego kawitacją. Pozwala to usunąć martwy naskórek. Skóra dogłębnie się oczyszcza z nadmiaru łoju, bakterii i pozostałości makijażu. Zabieg pozostawia skórę niezwykle świeżą, zregenerowaną i zadbaną. Dzięki dokładnemu oczyszczeniu walka z trądzikiem będzie bardziej skuteczna. Jest to zabieg bezbolesny. Małe przenośne urządzenie pozwala na to, aby zabrać je wszędzie. Peeling ten jest odpowiedni do każdego rodzaju skóry i nie ma efektów ubocznych. Pierwsze efekty będą widoczne już po kilku zabiegach.

Peeling kawitacyjny w domu jak wykonać

Przeciwwskazaniami do stosowania urządzenia do peelingu kawitacyjnego są ciąża, epilepsja, przerwanie ciągłości skóry, metalowe implanty, aparat ortodontyczny, rozrusznik serca, gorączka, stany zapalne i nowotwory. Warto zwrócić na to uwagę, zanim zdecydujemy się na zabieg u kosmetyczki, jak i zakup urządzenia. Jeśli nie występują przeciwwskazania, to warto rozważyć tą formę peelingu. Dodatkowe funkcje, takie jak EMS - terapia przeciwzmarszczkowa bądź jony ujemne, które są najbardziej efektywną metodą do wprowadzania kosmetyków w głębsze partie skóry, pozwolą na urozmaicenie zabiegów i jeszcze lepsze efekty.

Dodatkowo zabiegi te zadbają o mięśnie mimiczne. Możliwe jest przyśpieszenie mikrokrążenia, co wzmaga produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Seria zabiegów u kosmetyczki bądź wykonana w warunkach domowych może zastąpić wiele kosmetyków. Skóra odzyska blask i gładkość. Peeling kawitacyjny pozwoli również na pozbycie się blizn trądzikowych - tu na efekty chwilę poczekamy, ale regularność zabiegów na pewno przyniesie pożądane efekty.

materiały promocyjne partnera
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?
Dołącz do nas