Reklama

Reklama

​Pianka do mycia dla niemowląt i dzieci

Dlaczego warto myć dziecko pianką? Jest ciepła i miła w dotyku, a tak samo skuteczna jak inne formy mydła. Poza tym sprawia dzieciom ogromną frajdę.

Zastanawiasz się jaki kosmetyk wybrać do kąpieli? Mydło w kostce jest bardzo dobre i skuteczne, ale lubi uciekać. Poza tym do namydlania wygodniej wziąć je w obie dłonie, więc musisz wtedy puścić dziecko. Świetnymi produktami są płyny myjące, które wystarczy wlać do wanienki i myją same, ale używając ich ciągle, dziecko może nie mieć nawyku samodzielnego mycia swojego ciałka. W końcu płyn myje sam. Z kolei mydło w płynie przy nanoszeniu na skórę powoduje czasami, że dziecko odczuwa nieprzyjemne zimno. Dlatego warto wypróbować mydło w piance. Pianka daje wrażenie ciepła i umila kąpiel. Mycie nią to frajda dla każdego dziecka. Zachęca do pierwszych prób samodzielnego mycia. Świetnie nadaje się też do codziennego mycia rąk.

Reklama

Idealna pianka dla twojego dziecka

Delikatna pianka do mycia dla niemowląt i dzieci marki Skarb Matki doskonale myje nie podrażniając skóry dziecka, gdyż zawiera bardzo łagodne substancje myjące. Teraz już jest dostępna w nowej, ulepszonej formule. Jest jeszcze bardziej delikatna i zawiera tylko to co najlepsze dla skóry twojego maluszka. Jest polecana dla dzieci i dorosłych ze skłonnością do alergii. W jej składzie jest wyciąg z siemienia lnianego, który łagodzi objawy alergii skórnej (świąd, wysypka) i atopowego zapalenia skóry. Pomaga też regenerować łuszczący i pękający naskórek. Zawiera także wyciąg z owsa. Po kąpieli skóra jest gładka, miękka i nawilżona. Piankę można również stosować do masażu podczas każdej kąpieli. Lekko natłuszcza i nawilża skórę. To również idealny produkt do codziennej higieny rąk. Dzięki niej twoja pociecha na pewno polubi mycie rączek. Ciepła i miła w dotyku pianka aż zachęca do użycia. Teraz, dzięki zastosowaniu nowej receptury, można ją stosować już od pierwszych dni życia! A więc, jeżeli spodziewasz się dziecka i szykujesz wyprawkę do szpitala, spakuj Delikatną piankę do mycia - przyda się i tobie i dziecku!

INTERIA.PL/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje