Reklama

Reklama

Piękna jak Eva Longoria

Ludzie showbiznesu pozostają pod ciągłą presją, by wyglądać jak najlepiej, a Hollywood cały czas poszukuje kolejnych "fontann młodości". Eva Longoria twierdzi natomiast, że bycie piękną jest o wiele prostsze, niż wszystkim się wydaje.

Gwiazda "Gotowych na wszystko" ujawniła swój osobisty przepis na piękny wygląd, a jest nim radość, zdrowie i ćwiczenia. wydaje się, że jest to zbyt proste by mogło zadziałać, aktorka jednak twierdzi, że to prawda.

- To kombinacja wielu rzeczy. Jest to oczywiście zdrowie emocjonalne i fizyczne, ale również szereg zabiegów "konserwacyjnych" i nie mówię tu o cudownych lekach, ale o cyklicznych badaniach kontrolnych, badaniach krwi i mammografii. - twierdzi aktorka.

Zamiast skomplikowanych kuracji chemicznych, Eva optuje za klasycznymi codziennymi maseczkami: - Jeśli chodzi o skórę, jestem ogromną zwolenniczką zabiegów kosmetycznych i nawilżania. Czytam magazyny, słucham rad ludzi, którzy się na tym znają i staram się uważać na to, co jem. Generalnie wszystko zamyka się w diecie, ćwiczeniach, "konserwacji", badaniach kontrolnych i odpowiednim nastawieniu. Jest to bardzo wiele rzeczy i trzeba być po prostu świadomym, co działa na ciebie - radzi Eva.

Reklama

Zdrowie emocjonalne jest ono bezpośrednio związane z wyglądem: - Ciało jest nośnikiem dla twoich emocji i uczuć, które odzwierciedla - musimy dbać o ten nośnik - mówi aktorka.

MWMedia
Dowiedz się więcej na temat: aktorka | zdrowie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje