Pomaluj rzęsy w 10 sekund z nowym tuszem IsaDory 10 Sec High Impact Volume!

Każdego dnia się gdzieś śpieszymy. Niezależnie od pory roku, miesiąca, sytuacji, pędzimy niczym wyścigowe samochody by dotrzeć gdzieś na czas. Dlatego zbawienne okazują się dla nas w takich sytuacjach kosmetyki, dzięki którym za jednym pociągnięciem wyglądamy fantastycznie. IsaDora stworzyła ideał na tę okazję - maskarę 10 Sec High Impact Volume!

Nowy tusz  IsaDory 10 Sec High Impact Volume!
Nowy tusz IsaDory 10 Sec High Impact Volume!INTERIA.PL/materiały prasowe

W drodze, w taksówce, na lotnisku czy przed ważnym spotkaniem z zasady pędzimy. Nie mamy czasy na wnikliwe przyglądanie się sobie w lustrze i decydowanie, w którym miejscu nałożyć najlepiej róż, w którym rozświetlacz, byśmy wyglądały świeżo. Do uzupełnienia każdego look-u są niezbędne nieskazitelnie podkreślone rzęsy. Na szczęście do  perfekcyjnego wyglądu jest krótka droga - wystarczy muśnięcie rzęs maskarą i 10 sekund!

Maskara 10 Sec High Impact Voume to innowacyjna formuła długotrwałego tuszu, dzięki której w 10 sekund (na jedno oko) uzyskasz idealny wygląd swoich rzęs! Bez zbędnego wysiłku podkręci, wymodeluje i podkreśli spojrzenie. Jej kremowa formuła jest odporna na wodę, rozmazania i odpryski. Możesz być pewna, że rozdzieli i nada objętości rzęsom, tak jak trzeba. Silikonowa szczoteczka powstała w ergonomicznym kształcie, zużywa dokładnie taką ilość produktu by uzyskać idealny look i spokojnie popędzić na kolejne ważne spotkanie! Pozostawi rzęsy bez grudek, nie sklejone, a idealnie podniesione. Tylko w 10 sekund!

Tusz do rzęs IsaDora 10 Sec High Impact Volume, 12 ml, cena: 69 PLN

IsaDora to szwedzka marka kosmetyków do makijażu, która powstała w 1983 roku w Malmo.

Marka stworzona została z myślą o kobietach w różnym wieku, które cenią wysoką jakość kosmetyków oraz chcą podążać za trendami. Założycielami marki są Invima AB, Ingvar Vigdtrand i Ingrid Berndtsson. Stworzyli oni produkty idealne, nieperfumowane, w których produkcji są wykorzystywane surowce najwyższej jakości, dzięki czemu nie ma potrzeby stosowania substancji zapachowych. Oferują szeroki wachlarz kosmetyków, pełny kolorów i elegancji, który zapakowany został w innowacyjne, minimalistyczne opakowania.

Każdego roku IsaDora pozwala kobietom podkreślić swoje piękno, sprawiając im niesamowitą radość. Oferta obejmuje ponad 50 kosmetyków do makijażu, a każdego roku lansowanych jest od 4 do 6 nowych kolekcji, inspirowanych najnowszymi trendami w świecie mody i makijażu.

Marka IsaDora - obecna w wielu krajach - jest uwielbiana przez kobiety w różnym weku na całym świecie. Jej produkty można znaleźć w Rosji, Stanach Zjednoczonych, Niemczech, Hiszpanii, Austrii, Norwegii, Finlandii i Dubaju. W Polsce marka jest obecna od 20 lat.

INTERIA.PL/materiały prasowe
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas