Reklama

Reklama

Pozbywamy się zgrubień na stopach

Zanim nałożysz klapki i sandałki, usuń ze stóp zrogowaciałą warstwę naskórka i modzele, a bardziej komfortowo poczujesz się w leciutkim obuwiu.

Kąpiel + peeling

Stopy mocz przez ok. 5 minut w roztworze soli (3 łyżki soli, np. himalajskiej, wsyp do 2 l ciepłej wody), osusz. Połącz 2 łyżki cukru z 1 łyżką oleju kokosowego. Dodaj po 1 łyżeczce soku z cytryny i octu jabłkowego. Masuj tym stopy przez ok. 2 minuty. Spłucz ciepłą wodą. Osusz. 

Okład z aspiryny

Ta popularna tabletka, którą kupisz bez recepty w aptece, zawiera kwas salicylowy, który zlikwiduje modzele. Rozgnieć 4 tabletki i dodaj 2 łyżki wody. Wymieszaj. Pastę połóż na zgrubienia. Okręć folią spożywczą lub przyklej plaster. Trzymaj ok. 20 minut. Zabieg powtarzaj codziennie, aż zgrubienia znikną. 

Reklama


***

#POMAGAMINTERIA

Fundacja Centaurus - największy w Europie azyl dla koni walczy o przetrwanie swoje oraz podopiecznych. Z powodu epidemii COVID z dotacji wycofują się kolejne upadające firmy i tracący pracę darczyńcy. Na to wszystko nakłada się susza, która spowodowała dwukrotny wzrost cen siana. Sytuacja jeszcze nigdy nie była tak dramatyczna. Organizacja walczy o swoje być albo nie być. Pomóż i ocal setki zwierząt od śmierci! Sprawdź szczegóły >>>

 


Tekst pochodzi z magazynu

Tina

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje