Reklama

Reklama

Profesjonalna pielęgnacja włosów dla mężczyzn od Syoss

Mężczyźni i kobiety mają różne potrzeby, także jeśli chodzi o włosy. Coraz więcej mężczyzn domaga się pielęgnacji włosów na profesjonalnym poziomie, by mieć pewność, że ich włosy są zawsze w najlepszej formie, tak jak oni sami. Linia profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji i stylizacji męskich włosów SYOSS Men to odpowiedź na męską potrzebę niezależności i decydowania o sobie.

Nie tylko w kwestii dbania o wygląd, ale i doboru odpowiednich narzędzi.

Współczesny mężczyzna obok zarabiania na utrzymanie, troski o bliskich i dbania o swoje auto coraz więcej czasu poświęca także na dbanie o siebie. Uważa on, że jego potrzeby najlepiej zaspokoją produkty stworzone specjalnie z myślą o nim i które on sam wybierze. Podczas gdy produkty do pielęgnacji włosów SYOSS znajdują się w piątce najlepiej sprzedających się marek w Europie, mężczyźni także będą mieli okazję cieszyć się gładkimi i lśniącymi włosami jak z salonu - każdego dnia i w rozsądnej cenie.

Reklama

Dla mężczyzn liczy się przede wszystkim efekt. Nowa linia SYOSS Men oferuje dwa szampony - dla osiągnięcia efektu idealnie zadbanych i profesjonalnie wyglądających włosów - stworzone dla mężczyzn o różnych potrzebach.

Pierwszy to szampon SYOSS Men Anti-Grease Clean & Fresh (500ml). Stworzony z myślą o włosach przetłuszczających się. Rezultat to niezmiennie świeże i lekkie włosy po każdym myciu.

Drugi to szampon SYOSS Men Power & Strength (500ml). Zaprojektowany dla mężczyzn posiadających włosy normalne. Pielęgnuje i wzmacnia włosy. Teraz zadbany mężczyzna każdego dnia może wyglądać jak po wizycie u fryzjera. I tak się czuć.

To nie wszystko.

Nowa linia SYOSS Men Styling oferuje panom serię wysokiej jakości produktów do stylizacji, które mają za zadanie utrzymać włosy pod bezwzględną kontrolą, bez konieczności korzystania z usług fryzjerskich.

Dla miłośników ładu na głowie powstał Żel Syoss Men Power Hold (250ml), który zapewni idealną stylizację i utrwalenie włosów zgodnie z najnowszymi trendami. Zwolennikom jeszcze większej kontroli do gustu przypadnie Żel Syoss Men Ultra Hold (200ml), który gwarantuje wyjątkowo trwałą fryzurę, niezależnie od okoliczności.

Obie linie SYOSS Men, do pielęgnacji, jak i stylizacji włosów, dostępne będą w sklepach od lutego 2011 r. Oryginalne szare opakowania będą się z pewnością elegancko prezentować na każdej męskiej półce. Rekomendowana cena detaliczna wszystkich kosmetyków SYOSS to około 15 zł.

INTERIA.PL/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: szampon | pielegnacja | pielęgnacja | włosy | Syoss

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje