Pupa Rebel Chic

Oczy: wibrujące i lśniące. Usta: ciemne i zmysłowe. Cera: gładka i rozświetlona. Paznokcie: w intensywnych odcieniach dojrzałej maliny, fuksji lub szarości.

article cover
INTERIA.PL/materiały prasowe

Perłowe cienie do powiek w 4 intensywnych odcieniach czerni, fioletu, fuksji i granatu. Cienie mogą być stosowane na mokro i sucho. Stosowane na sucho zapewniają subtelny i świetlisty efekt, na mokro - intensywny i perłowy.

Cena detaliczna: 54 zł

Automatic Eyeliner - Błyszczący, długotrwały eyeliner w kredce

Błyszczący eyeliner w kredce w srebrnym, czarnym i niebieskim kolorze. Miękka, kremowa konsystencja sprawia, że eyeliner można łatwo i precyzyjnie nałożyć na powiekę.

Cena detaliczna: 41 zł

Diva's Rouge Pomadka do ust

Lip Perfection Natural Shine - Błyszczyk do ust

Pomadka oraz błyszczyk do ust w intensywnym odcieniu dojrzałej maliny. Pomadka zapewnia efekt pełnych, gładkich i idealnie obrysowanych ust. Błyszczyk dzięki zawartości witaminy E i olejku z ryżu nawilża oraz chroni usta przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych.

Cena detaliczna pomadki: 66 zł

Cena detaliczna błyszczyka: 59 zł

INTERIA.PL/materiały prasowe

Róż do policzków w jasnym, różowym kolorze delikatnie rozświetla i podkreśla kości policzkowe.

Miękka konsystencja sprawia, że róż perfekcyjnie stapia się ze skórą. Formula wzbogacona o kwarc i topaz zapewni efekt świetlistego makijażu.

Cena detaliczna: 75 zł

Lasting Color Glossy Nail Polish - Lakier do paznokci

Idealne wykończenie zimowego makijażu. 3 nowe kolory lakieru do paznokci w intensywnych odcieniach: dojrzałej maliny, szarości i fuksji.

Cena detaliczna: 23 zł

Shimmering Powder - Połyskujący puder do ciała

Puder do ciała w pędzelku zawiera srebrne drobinki, które dodają blasku i delikatnie rozświetlają skórę. Puder pozostawia subtelny zapach.

Cena detaliczna: 118 zł

INTERIA.PL/materiały prasowe
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas