Reklama

Reklama

Ratunku! Co zrobić, gdy moje rzęsy wypadają?

Piękne i długie rzęsy są nieodzownym atrybutem każdej kobiety.

Już w czasach starożytnych przyciemniano je sadzą rozpuszczoną w oliwie zmieszaną z białkiem. Wbrew pozorom nie pełnią one jedynie funkcji upiększającej twarz. Istotnym zadaniem rzęs jest ochrona oka przed czynnikami zewnętrznymi takimi jak owady, kurz czy inne zanieczyszczenia, które mogą się do niego dostać.

Mimo że rzęsy (podobnie jak włosy) nieustannie rosną, ich cykl wzrostu wynosi jedynie 3-4 miesiące. Po tym czasie dochodzi do ich naturalnego wypadania. Niestety Matka Natura często płata figla i małe włoski potrafią wypadać w ilościach hurtowych. Nie bez znaczenia jest tutaj pogoda. Kondycja rzęs spada nie tylko zimną, gdy na dworze jest mróz. Czynnikami osłabiającymi są również słońce, wiatr i gwałtowne zmiany temperatur, które ostatnio panują w Polsce.

Reklama

Jednak, aby nie zrzucać całej winy na aurę, warto zwrócić uwagę na to, że często same kobiety odpowiedzialne są za złą kondycję swoich rzęs. Zbyt częste stosowanie zalotki sprawia, że włoski stają się osłabione i ulegają złamaniom. Nie bez znaczenia jest również rodzaj używanego tuszu oraz kosmetyki do demakijażu.

Wiemy, że rzęsy chronią oko, ale co ochroni rzęsy?

Z odpowiedzią na to pytanie przychodzi Realash - serum stymulujące wzrost rzęs, które podbiło serca kobiet na całym świecie. Za wspaniałe rezultaty w pielęgnacji włosków odpowiedzialne są naturalne substancje aktywne: tatarak zwyczajny, nagietek lekarski, palma sabałowa i len zwyczajny. Przy regularnym stosowaniu preparatu faza wzrostu rzęs zostaje wydłużona, a proces ich wypadania zahamowany. Stają się mocniejsze i dłuższe, przez co spojrzenie nabiera wyrazistego i uwodzicielskiego charakteru, które z pewnością nie umknie uwadze zarówno płci męskiej, jak i żeńskiej.

Realash odżywka do rzęs, Realash Cosmetics

Pojemność - 3 ml

Cena - 170 zł

Opakowanie wystarcza na 4-5 miesięcy kuracji.

Produkt może być stosowany przez osoby noszące szkła kontaktowe.

materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy