Rouge signature - matowa szminka w płynie

Kobieta XXI wieku jest zaradna, zdecydowana i pewna siebie. Coraz częściej przejmuje kontrolę w życiu prywatnym i zawodowym, spełnia się w różnorodnych rolach i umiejętnie radzi sobie z wyzwaniami stawianymi przez życie.

Rouge Signature
Rouge Signaturemateriały prasowe

Prawdziwa siła koloru

Odpowiadając na coraz bardziej wielowątkowe potrzeby współczesnej kobiety, marka L’Oréal Paris przedstawia Rouge Signature. Jest to prawdziwa rewolucja w kolorze ust, która łączy w sobie nowoczesny i bezkompromisowy paryski styl, idealnie uosabiając ducha marki. Dzięki innowacyjnej formule dokładnie pokrywa usta nadając im intensywny kolor z matowym wykończeniem.

Formuła, której nie czuć na ustach i precyzyjna aplikacja 

Rouge Signature dzięki najnowszej technologii przedstawia całkowicie nową jakość na rynku płynnych szminek. Matowa szminka to formuła wody w oleju. Woda, po aplikacji odparowuje, pozostawiając piękny i intensywny kolor na ustach. Wyjątkowo precyzyjny aplikator umieszczony w niezwykle eleganckim opakowaniu, pozwala wykonać idealny kontur ust, a płynna matowa formuła zapewnia prawdziwie luksusowe wykończenie.

Twój znak rozpoznawczy 

Wyrażaj siebie bez użycia słów! Każda z nas jest inna, a nasze usta są wyjątkowe i niepowtarzalne.  Różnią się kształtem, wielkością i... kolorem, dlatego każda z nas może mieć swój wyjątkowy znak rozpoznawczy. Szeroka gama 12 odcieni, w której dostępne są kolory od jasnego różu do ciemnej śliwki, sprawi, że poprzez makijaż wyróżnisz się spośród tłumu!

Czy chcesz zdobyć świat, czy pozostać wolną duszą, a może połączyć te dwie role - Rouge Signature pozwoli ci być kimkolwiek zechcesz i spełniać się w każdej sferze życia.

Cena: 65,99 zł

INTERIA.PL/materiały prasowe
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas